Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ducika has, de mindenhol...

Ducika has, de mindenhol máshol normális alak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt rajtam picike fölösleg, kb. 4 kg, azt le is adtam de a hasam még mindig ducika. Fogyni már nem szeretnék tovább, mert így is 48 kg vagyok a 160 cm-hez. De egy icipici hájacska vagy minek mondjam még mindig van a hasamon. Mit csináljak vele? Rengeteg mindent átolvastam itt, de valahol azt írták, hogy a felülés segít, máshol meg azt h az nem segít semmit. Akkor most mi van? :( Segítsetek kérlek!
2010. jún. 28. 18:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Hát az itt a baj, hogy a hasam miatt kezdtem el fogyózni.. de megmaradt csak a kilóim lettek kevesebbek. Reggelire általában egy tál müzlit ettem vagy 1 joghurtot és az iskolába abonetettet vagy barna kenyeret vagy több joghurtot vittem tízóraira. Ebédre ami a menzán volt. Uzsonnára vagy joghurtot vagy pár szem kekszet (tudom h az nem jó) és vacsira salátát. Kb. így. Emellett meg napi háromnegyed órát szobabicikliztem. Lefogyni pedig olyan másfél/2 hónap alatt fogytam le.
2010. jún. 29. 16:35
 12/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ennyi joghurtot nem ettem meg egy nap csak volt amikor reggelire ettem, volt amikor tízóraira. Igen, azt tudom, hogy nincs helyi zsírégetés meg a felülés nem használ, csak az a baj, hogy ez így nem jó. :(
2010. jún. 29. 16:38
 13/14 anonim ***** válasza:
az oké h nincs helyi zsirégetés, de irta h naponta biciklizik, tehát a kardió része megvan aminek az a lényege h karcsúsodjon. ha pedig elkezdene hasizomra gyúrni felüléssel , haspréssel akk jobban látszanának az izmai , és laposabb lenne a hasa.
2010. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha nem jön be a futás meg a bicikli akkor próbáld ki a lovaglást ha van rá lehetőséged, bár ez többe kerül mint a többi
2010. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!