Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ducika has, de mindenhol...

Ducika has, de mindenhol máshol normális alak, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt rajtam picike fölösleg, kb. 4 kg, azt le is adtam de a hasam még mindig ducika. Fogyni már nem szeretnék tovább, mert így is 48 kg vagyok a 160 cm-hez. De egy icipici hájacska vagy minek mondjam még mindig van a hasamon. Mit csináljak vele? Rengeteg mindent átolvastam itt, de valahol azt írták, hogy a felülés segít, máshol meg azt h az nem segít semmit. Akkor most mi van? :( Segítsetek kérlek!
2010. jún. 28. 18:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyébként kerülöm a hízlaló kajákat és naponta biciklizek fél vagy háromnegyed órát.
2010. jún. 28. 18:04
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval az étrend az már megvan, azzal nincs gond. :)
2010. jún. 28. 18:05
 3/14 anonim ***** válasza:

ha nem 12 éves vagy, akkor a 160 cm-hez a 48 kg kevés


amúgy meg legyél türelmes, a sportolás meghozza az eredményt...

2010. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én ugy tudom h a felülésnél jobb a hasprés. vmivel hatékonyabb és sztem nem is fáj töle ugy a gerinc.

én ezt a vidit szoktam elövenni és csinálom. http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc&feature=related sztem ez jó mert a hasizmot minden irányából átmozgatja. nem hosszú viszont ugy érzem hatékony

2010. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Csak attól félek, hogy tovább fogyok ha folytatom azt az étrendet és sportolást amit a "fogyás" alatt.. :S
2010. jún. 28. 18:30
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom :)
2010. jún. 28. 18:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt senki nem érti meg, h nincs helyi zsírégetés! Ha fogysz akkor fogsz mindenhonnan ha nem akkor nem ezt haspréssel nem lehet megoldani, mert csak az izmaidat erősíted, de attól még a háj ott lesz! Egyébként 48 kilósan szerintem nem lehet olyan hasad, h azt szégyellni kéne, de próbálkozz a futással és az ugrókötelezéssel! Nekem nagyon szép lett tőle a hasam pedig ettem mindent még cukrot is meg stb és egy kilót se híztam!
2010. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
szija! milyen étrenddel sikerült fogynod és mennyiről indultál? am szerintem a futás segít...
2010. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
jaj bocsi nem figyeltem, írtad h menyit fogytál.bocsi
2010. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az étrend engem is érdekelne.
2010. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!