Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A karomból szeretnék fogyni,...

A karomból szeretnék fogyni, milyen mozgással lehetséges? Sajnos a fekvőtámasz nem megy

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 11:22
 1/10 anonim válasza:
csökkentsd a kalóriát, növeld az edzés mennyiségét. Olyat, hogy csak a karodból fogyj, az lehetetlen. Sajnos ilyen a genetikád, el kell fogadni.
2010. jún. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
42%

Szerintem ez nem igaz. Lehet karból is fogyni, nem kell beletörődni abba, hogy ilyen vagyok és kész.

Kezdj el súlyzózni! Először csak fél kiló, aztán egy kiló, és így tovább ameddig el nem éred kívánt hatást. Ne végezz egy gyakorlatot egy órán keresztül. Kevésbé megterhelő, kellemesebb, ha a beosztásos módszert választod. Pl.: egy gyakorlatból egyszerre 8-at csinálsz, majd megismétled (fél perces pihenőkkel) 4x. Aztán ugyanezt egy másik gyakorlattal.

Nem kell rögtön fekvőtámaszozni, még jó hogy nem megy elsőre! Honnan lenne izomzatod ahhoz hogy megtartsd a súlyod?? Majd amikor már egy kis változást észlelsz, hogy erősödik a karod, próbálkozhatsz a fekvővel is! ;) Itt is érvényes a fokozatosság. Kit érdekel ha egy nap csak 5öt tudsz lenyomni? ÉS?! Holnap meg már 8-at, 10-et, satöbbi :)

Ha más nem, menj el konditerembe. Ott több különböző típusú gép közül választhatsz, amik segíthetnek a karod formálásában.


Sok sikert! Szerintem biztosan menni fog! :))

2010. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fekvőtámaszra én is ajánlom azt, hogy mindennap egyel többet (vagy 2 naponta növelve). Egy időben én is csináltam és kb. 10-ről 60ig jutottam.
2010. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fekvötámaszt meg úgy is el lehet kezdeni, hogy a térded lenn van a talajon, és csak a felötestedet kell emelgetned. Elöször csinálj 2-3 ilyen félfekvötámaszt, és csak 2-3 naponta emeld a számot. Ha már ez igy megy, akkor csinálj hetente kétszer 10 félfekvötámaszt, utána egy perc pihenö, a következö tizes adag és ezt tizszer ismételd (azaz összesen 100-at csinálsz, de 10 részletben). De ennél ne csináld gyakrabban, csak kétszer hetente. Meglepödve fogod tapasztalni, hogy igy sikerül. Ha már rendszeresen ez a fajta megy (legalább egy hónapja hetente kétszer), akkor megpróbálhatsz egy-egy tizes sorozatot szaalyos fekvötámasszal kiváltani - ha a 10 eleinte sok, akkor 2-3-4 rendes fekvötámasz után a félfekvötámasszal folytasd.

Én 52 éves nöként fél éve kezdtem igy el, elötte egyetlen egy fekvötámaszt sem tudtam soha életemben megcsinálni, és most már az elsö 5 sorozatot rendesen tudom végezni, a többi még a könnyitett variációban megy csak, de szorgalmasan gyakorolok.


Neked is sok sikert!

2010. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Diéta és aerob mozgás (kocogás,tempós séa,bicikli) lószart nem ér a súlyzózás,ugyanis a háj nem fog eltünni a karizmozástól.
2010. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :)
2010. jún. 28. 14:10
 7/10 anonim válasza:
Rubint Réka 2008-as DVD első 20 perces szekciója kifejezetten a karra és a felsőtestre van.
2010. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem a futás a legjobb rá.Rohadtul szálkásít.
2010. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
58%

2. válaszoló

Nem én találtam ki ezt, ez így van.


"NINCS OLYAN, HOGY HELYI ZSÍRÉGETÉS! A szervezet sajnos maga dönti el (a genetikai örökségünk, a típusunk határozza meg), hogy honan fogyasztja a zsírréteget. És jól dönti el - akkor is, ha ez nekünk nem tetszik. Egyenletesen fogyasztja a zsírt az egész testről."


[link]


3. pontot olvassátok.

2010. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A fentebb említett igaz, ez nem akaraterő kérdése, 1000+1 kutatás igazolta, sőt a testépítők tapasztalat útján már hamarabb is. Ellenben súlyzós edzéstől javulhat a karodon az izom/zsír arány így a karod vékonyabbnak tűnhet(de mindenképpen jobban fogsz kinézni).

Persze ez nehezebb mint a menő sztáredzések, gy nem is olyan népszerűek

2010. jún. 29. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!