Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki felsőtestre hízik, milyen...

Aki felsőtestre hízik, milyen ételektől tartózkodjon?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy hús és édesség nagyon káros lehet az androgén alma típusú elhízás esetén.Illetve ajánlatos-e bizonyos ételeket fogyasztania, ami eltér az átlagos fogyókúrás étrendtől és elősegíti a karcsúsodást?
2010. jún. 26. 21:25
 1/7 anonim válasza:
Az inkább genetika, hogy hova megy fel a zsír először. Helyi zsírégetés nem létezik, így nincs értelme olyan fogyókúráról beszélni, ami hatására csak a felsőtestről tűnik el a zsír.
2010. jún. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen egyeni dolog, hogy ki hogy hizik, ez nem igazan az etkezesen mulik, hanem a genetikadon. Ha fogyni akarsz, lehet, hogy nem onnan fogsz, ahonnan akarsz, hanem egyszeruen mindenhonnan. Teljesen mindegy, hogy milyen modszert probalsz ebbol a szempontbol. Viszont az alakformalas az mas. Azzal lehet helyileg is eredmenyeket elerni. Ugyhogy ha nem nagy a tulsulyod es egy helyre tomorul, erdemes arra osszpontositani. Sport tud segiteni ezen inkabb.
2010. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Genetika hová zsírosodsz, semmi köze ahhoz mit eszel.
2010. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jó, köszönöm szépen a válaszokat.

Viszont most olyat olvastam, hogy akinek a derék-csípő hányadosa kisebb,mint 0.8, annak körte típusú testformája van.Végülis nekem alatta van.Akkor ?De felül is meg vagyok áldva...vastag kar meg ilyenek,a kulcscsontom látszik.

2010. jún. 27. 00:47
 5/7 A kérdező kommentje:

Erről mi a véleményetek?


Pear Shape Body Weight Loss Diet


With a pear shaped body, your ideal proportion of macronutrients would be: 55% complex carbs, 30% proteins, and about 15% "good fats" (nuts, avocados, flax seeds, extra-virgin cold-pressed olive oil, and coconut oil for your cooking needs).


Favor complex carbs (most fruits, whole grains, brown rice, all veggies except potatoes) and foods high in soluble fiber (oatmeal, barley, rice cereals, soy products, quinoa, mushrooms)


Eat moderately high quality proteins (tuna, trout, salmon, skinless chicken/turkey breast, very lean beef)


Avoid animal fat in fatty foods (cold cuts, fatty meats & dressings, regular milk, cheese, butter, sour cream)

As you have seen earlier, if you have a pear shape body, you are at a higher risk of osteoporosis, so you might want to supplement your diet with minimum 0.5 grams of calcium three times a day.


Avoid fiber supplements, as they interfere with calcium absorption - and you need all the calcium you can get.


[link]


[link]


[link]

2010. jún. 27. 00:50
 6/7 anonim ***** válasza:
pl én is csak hasra hízok! Én régebben rengeteg cukros löttyöt ittam na most én azt hanyagolom egy jó ideje Húsvét óta csak szénsavmentes ásványvizet iszok és már 2 hét után jött az eredmény kicsit kisebb lett, de azóta stagnál és ez tényleg genetika, mert a névérem felülről olyan lapos, mint egy deszka, de nagyobb combjai vannak szóval ő odahízik nálam meg pont fordítva kis combjaim vannak, de van egy kis hasam!
2010. jún. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez a diéta egy próbát megér, de ha működik akkor ugyanúgy működnie kell alma és körte típusú elhizás esetén is. Ugyanis ha kalóriadeficit miatt fogyni kezdesz, akkor a változás az egész testeden megy végbe. Vannak problémás testrészek például férfiaknál általában a has, nőknél inkább a fenék. Ezzel sajnos nem lehet mit tenni. Ezekről a részekről fognak legkésőbb leolvadni a zsírpárnák.


Viszont ugyanolyan fontos a táplálkozás mellett a testmozgás is. Nem mondom, hogy sportolás nélkül nem lehet fogyni, de sokkal könnyebben megy, ha eljársz néha futni, vagy bármilyen kardió edzést végzel.


Az első válaszoló vagyok.

2010. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!