Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék öt kilót leadni...

Hogyan tudnék öt kilót leadni jövőhét csütörtökre?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.és csütörtökön találkozom az egyik barátnőmmel,nagyon szeretnék jól kinézni és ehhez legalább egy 5 kilót szeretnék leadni,valami diéta???heti 3x kondizok (cardio+erősítés)és lehet hogy emellett esténként fogok futni,hullahoppozni és rubint réka dvd-jére tornázni.az jó ha addig salátákat és gyümölcsöket eszek valamint sok-sok vizet iszok?? hülyeséget ne írjatok,egyszerűen tényleg jó lenne ha csinos lennék addigra =)
2010. jún. 25. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Lefogyni egy het alatt (de amint latom meg egy het se nincs...) 5 kilot hulyeseg. Tul sokat akarsz fogyni nagyon rovid ido alatt.

Elso sorban ez nagyon nem egeszseges foleg, hogy kamasz vagy es fejlodesben vagy.

Masod sorban, amilyen gyorsan leadtad, ugyanolyan gyorsan vissza is fogod szedni, vagy lehet eppen tobbet szedsz fel...

Szerintem inkabb valassz az alakodhoz megfelelo ruhakat es kesz. Nem kell ilyen nagy szigoru fogyozos felhajtast csapni azert mert talalkozol egy baratnoddel...legy komoly...

Majd rendre-rendre egeszseges taplalkozassal es futassal meg tornaval a felesleges kilok lemennek ha erre vagysz es a kilok nem jonnek vissza, ha mertekkel es egeszsegesen taplalkozol meg rendszeresen mozogsz.

Cselekedj esszel.

Sok sikert!


25L

2010. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenem jókor jut eszedbe, szerintem EGÉSZSÉGESEN max 2 kg-ot tudsz addig leadni és ne is akarj többet mert még fiatal vagy és ilyen drasztikus fogyást csak úgy tudsz elérni, ha vízen és almán élsz egy hétig...ezzel meg csak többet fogsz ártani magadnak mint használni.

Majd hirtelen azon fogod kapni magad,hogy elájulsz az utcán mert olyan gyenge leszel és ráadásul ez a hőn áhított 5 kiló egy pillanat alatt vissza fog majd menni rád...

Szerintem vegyél fel egy tunikát meg egy fekete gagyót és már 5 kilóval kevesebbnek fogsz tűnni úgy, hogy nem is sanyargattad magad!:)

2010. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
a gond az hogy az 5 kg amit lefogynál,annak nagyrésze víz lenne :S szóval nem látszana meg nagyon rajtad,talán laposabb lenne a hasad :) azért drukkolok neked!
2010. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se fog menni! bár a koplalás még ott van neked hisz ha ennyire hülye vagy, h 14 évesen 1 hét alatt akarsz lefogyni megmutatni valakinek, h jaj de csinos vagyok az elég szánalmas már ne haragudj és emiatt akár le is pontozhatsz és bár közhelynek tűnik, de egy rég nem látott barátnőmet még ha találkoznék vele és hízott is volna biztos nem az lenne az első mondatom, h de egy dagadt disznó lettél! 5 kiló meg egyáltalán nem sok és tényleg csak ügyesen kell felöltözni!
2010. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!