Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elsősorban fiúk vèleménye...

Elsősorban fiúk vèleménye érdekel. Milyen a képen látható lány alakja különösen a combja? Vékony, pont jó vagy fogyhatna belőle?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 3. 13:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem szornyu, mar ne haragudj. Se csipod, se combod, se derekad, se melled, de vallad az aztan van. Pasinak jo alak lenne, de semmi noiesseg nincs az alakodban. Jo, a melleddel nem tudsz mit kezdeni, max hizni, de kezdj el guggolni vagy valami, hogy legalabb combod meg segged legyen valami
2018. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
55%
szrd le az iyleneket , jól nézel ki.
2018. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
55%
Nekem bejönne :p
2018. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ránézésre azt mondanám túl vékony. Ugyanakkor biztosan fiatal lehetsz (vagy genetika), mert számomra nincsenek meg a vonzó vonalak (kerek popsi, formás cici, csípő).
2018. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,de vékony a combod. Van egy verseny úszó ismerősöm neki van ilyen alakja. Hidd el van rengeteg pasi akinek pont ez jön be...nem lehet mindenki egyforma. Nekem vannak formáim engem meg azért cseszegetnek.. Semmi kivetnivaló nincs az alakodban,genetika plusz a hosszútáv futás ennyi...
2018. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Nekem is hasonló az alakom, atlétikára járok és úszok. :)

A vállad valószínűleg nem ilyen széles, az a telefon torzítása, én már megszoktam. Nyáron jártam kondiba, lábra edzeni, picit jobb lett... de aztán a futástól (gondolom) vesztettem izomból.

Egyébként nekem viszonylag vékony a derekam, próbálok sztreccs pólókat hordani, az kiemeli ezt a részt, szebb a sziluett.

Aztán próbáltam még ezt a ,,hip dip"-es dolgot eszközölni, edzeni arra a területre. Hát kösz, genetika. Nem sok sikerrel jártam.

Aztán most már nem érdekelnek ezek az apró részletek; vagyok, ahogy vagyok :D Rájöttem,hogy annyi más mindenre lehet koncentrálni az alakon kívül, és ha jól funkcionál a testem (=jól sportolok), annyira mindegy a combom átmérője.

17/l

2018. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Vékony és pont jó :)

Nekem tetszenek a vékony lábak. Alakodról amennyit látni lehet az is szép szerintem. Sajnos a kép sem a legjobb, túl magasról fotóztad le magad (feltéve ha te vagy)

Annyit még rólam, hogy nálam igazából sose volt olyan, hogy valaki azért ne tetszett volna, mert túl vékony. Lényegében nem is létezik nálam olyan; csak a nagyon, nagyon egészségtelen kategóriában. Még a sportos, vékony alak is tetszik, de fontos itt a vékony, viszont a felesleg lényegében semmilyen formában nem vonz, minimális rendben. Magyarul a vaskosabb, teltebb lányok nem az eseteim :D

22f

2018. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!