Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elsősorban fiúk vèleménye...

Elsősorban fiúk vèleménye érdekel. Milyen a képen látható lány alakja különösen a combja? Vékony, pont jó vagy fogyhatna belőle?

Figyelt kérdés
[link]

2018. szept. 3. 13:50
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
83%
Ebből a képből nemigen tudható.
2018. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%

Hat szerintem elegge satnya, latszik, hogy nem sportol semmit. Felszedhetne egy par kilo izmot. Mondjuk valami ilyesmi mar sokkal jobb lenne: [link]


28F

2018. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát fogyni már aligha tudna, mert már az agysejtjeinek is híján van, hogy a kép alapján még fogyni akar... :P :O
2018. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kedves második, hosszútávfutó atléta vagyok.Csak most egy betegség miatt rosszabbul ment, lement az izom es feljött zsír
2018. szept. 3. 14:09
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem kifejezetten jó alakja, (alakod) van.
2018. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%
Hat az atletak eppen azok, akiken egyebkent sincs semmi izom... sulyzozni kellene, nem csak futkarozni. Az latszik, hogy az izmod lement, zsirt nem latok. Felesleges fogynod, izmot kell epitened.
2018. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Csak futkaroznak persze. Jó nagy dumájuk van a kondisoknak aztán csak azert mert futni nem bírnának
2018. szept. 3. 14:42
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen jó alakod van, fogynod semmifélekeppen nem kell. A vallad mintha kicsit szélesebb lenne, mint a csípőd,, de hát ezzel nem tudsz mit kezdeni.

Jó az alakod, ne aggódj!

2018. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%

Szerintem ez a tipikus atléta alkat.

Szép vèkony vagy, szerintem izmod is van, bár igen, az lehet hogy kicsit több izmod kéne legyen, ha ezzel foglalkozol, bár ez a te dolgod.

2018. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon rossz alak, de ha futó vagy akkor jó.

Mint ahogy az úszó csajoknak sincs mellük, de azt meg úgy kell szeretni.

2018. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!