Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hasról fogyni...

Hogyan lehet hasról fogyni leghatékonyabban?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni abban,hogy mit kell tennem,hogy lemenjen a hasam?8 éve szülés után kúszott fel rám 20 kg felesleg.(HAS!-fenék-comb)Elkezdtem most sok zöldséget enni,kerülöm a zsíros szénhidrátos kajákat,néha eszem fehér húst,teljes kiörlésü kenyeret eszem-de azt sem sokat,4-5 l vizet iszom ha tetszik ha nem,sokat sétálok,és a futásra is rászántam magam.Ez azonban nem tudom elég-e,hogy a hordó hasam lemenjen.(?)Futás & diétával is lemegy,vagy célzottan felüléseket végezzek?

KÖSZÖNÖM A HOZZÁSZÓLÁSOKAT ILL:SEGÍSÉGETEKET ELÖRE IS!!!


2010. jún. 12. 10:31
 1/4 anonim válasza:

Szia,


Sajnos ez pont az a tájék ahonnan elég nehéz ledolgozni a felesleget. Természetesen futással és diétával is szép eredményeket lehet elérni súlyvesztésben, de ha kimondottan erről a tájékról szeretnél leadni szerintem vegyél egy kimondottan ezt a részt tornáztató dvd. Rubint Rékának, Czafik Balásznak van azt tudom.

2010. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alhasra nagyon jó a lábemelgetés (úgy, hogy mondjuk egy padon v ilyesmin háton fekszel, és úgy elemgeted), legalábbis nekem egyszer ezt mondta egy edző. És saját tapasztalat szerint kevésbé is terheli meg a gerincet, mint a felülés, de ha bírod, azt is csinálhatod, akár a kettőt kombinálva.
2010. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!vettem már vibra belt övet,ami ugyan megmozgatja a hájat nagyon,szaunaövet..kiprobáltam,de nem vagyok kitartó,talán nem is használ,és pénzkidobás volt,de van az a régi rugós(kapaszkodós-kengyeles nevét se tudom mi...)felüléshez ill.lábemeléshez.Ha valaki tudja melyikre gondolok,az hatásos?Szeretnék látványt elérni július végére,na persze egészséges keretek között!Mit alkalmazzak,és napi mennyi idö ráfordítás kell ehhez?

Köszönöm!!!!!!!!

2010. jún. 12. 11:31
 4/4 anonim válasza:

sajnos erre nem tudoma választ, de szerintem csináld végig Rubint Réka tornáját és nem is kell sok idő hozzá.

http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY

3 részből áll kifejezetten erre a területekre:)

remélem segít majd.:P

2010. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!