Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rosszul írhatom be a mennyiséget?

Rosszul írhatom be a mennyiséget?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Kalóriaguru alkalmazást és már használom egy ideje. Sajnos elég lassan fogyok, viszont azt vettem észre, hogy ha még pontosan be is írom az adatokat, akkor is csomószor visszaszalad pár deka, miközben az alkalmazás szerint több kalóriát égettem, mint amennyit bevittem. Meg mikor egész nap itthon voltam és nem nagyon mozogtam, de kevesebbet ettem, akkor is láttam a lábaimon, hogy nemhogy fogytam volna, hanem ponthogy egy pici felesleg visszaszaladt. Szerintem pontosan írom be, hogy miből mennyit ettem, de csak ezzel lehet a baj, nem? Köszi előre is a segítséget!
2018. ápr. 9. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
A testtömeg ingadozik. 30 nap elteltével értékeld az adatokat!
2018. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még a mérést lehet a legpontosabban elvégezni., De hogy mennyi kalóriát égetsz, arról, amíg ki nem tapasztalatod, nem sok fogalmad lehet. Jó, lehet sejteni, hogy 2000 vagy 3000 kcal naponta, de pontosabban nem. Vannak statisztikák, aztán hogy te 500 kcallal kevesebbet vagy 900-zal többet igényelsz, azt senki nem tudja, amíg ki nem derül a fogyásod üteméből.


De amit írtak, hogy ingadozik a testsúly, az is nagy igazság, az első hetekben nem feltétlenül látod, mi merre.

2018. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mióta fogyózol? Hány kilóról indultál? Fogytál már valamennyit, vagy épp, hogy híztál? Vagy csak stagnálsz?

Miket sportolsz, mennyit mozogsz?

Miket eszel? A kalória csak egy dolog.

Pár nap alatt pedig nem lehet kövérebb a lábad, főleg, ha csak néhány dekáról van szó. Ha te azt a néhány dekát látni véled felszaladni a lábadra, akkor első körben egy pszichiátert kéne felkeresni.

2018. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!