Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Brutál csúnya a fenekem, de...

Brutál csúnya a fenekem, de hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon csúnya,szégyenlem is magam nagyon,főleg a párom előtt,oldalról nem lapos,de mióta ülőmunkát végzek szó szerint eldeformálódott..

Eddig kardióztam nagyon sokat,a súlyom azt gondolom átlagos 167cm.hez 57 kg vagyok.

Semmi gond nem volt a fenekemmel,mivel nem nézegetem ,így én abban a tudatban éltem ,hogy nincs vele gond.

Hát ahogy ránézek nagyon elszégyellem magam.

A párom azt mondja mindig mennyire szexi,nem gondolnám,hogy vigasztalásból,mert beki nem szoktam mondani mennyire szégyenlem a kinézetét.

Elkezdtem tehát rá edzeni 1 hete kb. Persze tudom hihetetlen változás nem lesz hetek vagy hónapok alatt,de azért valami változás látszik majd folyamatosan nem?

Tényleg annyira rosszul esett,nagyon rosszul érzem magam így,hogy látom milyen.

:(((

27.N


2018. márc. 7. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Most erre mit lehet mondani kép nélkül. Ha a párodnak tetszik, akkor sok baj nem lehet.

Egy kis sport, mozgás, futás biztos segit bármilyen is.

2018. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

guggolás,kitörés,csipőemelés (? fogalmam sincs mi a neve),lórugás hátra ,oldalra ezek nagyon jók. Eleinte súly nélkül is brutál ha megtanulod a farizmokra koncentrálni őket . Ezek nagyon jók fenékre .

Bár az én helyzetem kicsit más,az enyém full lapos volt ,csak egy kis háj lötyögött rajta de izom nulla . Ha nagyon sokat kardiózol sokat is kell enni,ha izmot akarsz a seggedre . (vagy bárhova) Én 1 hónap után már láttam a változást,két hónap után pedig mások is megjegyezték , úgyhogy persze,ha tisztességesen csinálod nincs olyan,hogy nem fejlődik :) De keményen kell edzeni,mert nagy és erős izomcsoport .

Ne szégyelld magad ,ez hülyeség , oké,hogy legyen kritikus magával az ember és változtasson ha nem tetszik valami ,de ne szégyenkezz,ez nagyon romboló és negatív saját magadra :-/ A párodnak biztosan tetszik ,ha azt mondja :) az én valagamnál rondább nem lehet,és még az enyémet is volt aki szerette laposan és plöttyedten,szóval .. :D

2018. márc. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!