Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ilyen csúnya csípőm,...

Miért van ilyen csúnya csípőm, és fenekem? Olyan csúnya az alakja. Milyen tornagyakorlatokat végezzek? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 17. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen az alkatod, nincs rajtad felesleg, innentől kezdve ez genetika. Sem kövér, sem csúnya nem vagy.
2010. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy! Nm csúnya egyáltalán! Ha nekem ilyen lenne...
2010. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Mivel ez egy oldalnézeti kép így csak a fenekedről tudok bár mit is mondani mert mind kettő formája hátulról látszana rendesen ! A fenekeddel semmi baj nincs, úgy jó ahogy van ! A bőröd is szép. Szerintem.
2010. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Könnyen adok le és könnyen szedek fel kilót, így picit striás a bőröm sajnos. Fogyni nem igazán szeretnék ,ár max 1-2kg, de azt sem erőltetve, arra lennék kíváncsi, hogy milyen gyakorlatokkal tudnám formálni azt a részt, mivel semmit sem sporotlok, csak sétálni szoktam kb 2km-t naponta (nem sok, tudom).

Köszi az eddigi válaszokat!:)

2010. dec. 17. 13:08
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
fenékre tornázz, kicsit lapos. könnyebben formálható izom, fenékerősítő tornagyakorlatokat keress.
2010. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele gond. Ha nagyon szeretnéd, a combod hátsó, fenék alatti részén javíts. Négykézláb, és egyenesen emelgesd hátra a lábad, majd válts. Utána uez. behajlítva told fölfelé. Majd csinálj kitörést, aminek a lényege, hogy a két láb egymás mellett van, csípőre tett kéz, majd kilépsz előre, behajlított lábbal, és ráhelyezed a testsúlyt, majd cseréled a lábakat. Ha kitartóan csinálod, 1-2 hónap, és eltűnik a pici felesleg.
2010. dec. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Ha ez megnyugtat,akkor nekem is hasonló a testalkatom:) A fenekemet sajnos apától örököltem:( Sajnos nekem sem szép gömbölyű, de 10 évig táncoltam és az sokat segített rajta. Ha az nem lett volna,lehet,hogy most nagyon durván lapos lenne..:D A futás,gyaloglás,biciklizés, hidd el, csodákra képes! + a súlyzós edzéssel izmot is szedhetsz fel rá, amitől még gömbölyűbb lesz;)
2010. dec. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszel:) Cserélnék veled. Nekem kiálló, nagyon nagyon kiálló fenekem van és zavar nagyon... ugyhogy örülj hogy ílyen

21l

2010. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel másikat, ez úgy ahogy van, jó... Soha rosszabbat
2010. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
buta pics@, örülnél inkább neki!!!!
2010. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!