Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ilyen csúnya csípőm,...

Miért van ilyen csúnya csípőm, és fenekem? Olyan csúnya az alakja. Milyen tornagyakorlatokat végezzek? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 17. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
ezzel semmi gond, de inkább egy másik képet tegyél fel... szemből, v hátulról, de lehetőleg ne meztelent.
2010. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:14

Az zavar? Hát én cserélnék veled:-D

2010. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azok a lányok, akiknek ennél csúnyább van sírnának, akkor több mint a fele egyfolytában hüppögne..
2010. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Az egyik ember "ilyen", a másik "olyan". Először is, tanuld meg elfogadni magad. Azután könnyebben fogadsz el másokat is....
2010. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom milyen választ vársz most.A csúnyaság és a szépség relatív.Az én ízlésemnek kicsit magas a testzsír%od.

Ami még ebből a képből kivehető az az edzetlenség,a feszesség hiánya.Viszont nem olyan vészes,el kellene kezdened edzeni,heti 2 spinning,havonta +1 edzés hetente,amíg el nem jutsz heti 5 edzésig és beállítani a napi ch-t.Ezek után már lesz egy alap állóképességed és fegyelmezettséged,hogy elkezdj rendesen edzeni pl konditeremben,vagy bármi mást,ha változtatni szeretnél a külsődön és hosszabb távon az egészséged érdekében is.

2010. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igaza van annak, aki azt mondja a szépség relatív. Köszönöm a tippeket, akkor ekezdek tornázni fenékre. Nekem ez a "puha" fenék nem igazán tetszik.

Nem szidást vagy dícsérő szavakat kértem, csupán tippeket, hogyan tehetném feszessé, olyan szép sportossá.


Van egy szembőli képem meg még egy oldalról:


[link]


[link]

2010. dec. 18. 14:10
 17/18 anonim ***** válasza:

Most mivan? Ez két oldalról:D

Amúgy hát szerintem hátulról kellene képet felraknod. Oldalról nekem is dettó ugyan ilyen (talán egy icipicit a tied laposabb), de hátulról, meg már úgy srégből gyönyörűen látszik, hogy igazából nem is lapos, hanem szép formás, csak nem ilyen gömbölydeden [link]


hanem így

[link]


Szóval, hogy ott alul van a kis fognivalója:D

szerintem neked is ilyesmi lehet, bár így nehéz megmondani

és szerintem nincs vele semmi gond, sokan kifejezetten az ilyet szeretik

2010. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 petrovics zoli válasza:
Nincs veled semmi baj!! Csini vagy! Kicsit a fenekedre kéne edzeni!
2012. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!