Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már annyira...

Mit csináljak? Már annyira csúnya! Bővebben lent

Figyelt kérdés
A bordáim kilátszanak. Nem annyira vészesen, de engem ez akkor is zavar. Hogy tudnék hízni egy kicsit? Sehogy sem sikerül. Pedgi eszek eleget, nem is rendszertelenül. Az orvosi probléma kizárva, megvizsgáltak, és semmi problémát nem találtak. De hogyan tudnék hízni?
2011. febr. 9. 12:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy rengeteget sportolok. Foci, kosárlabda, röplabda, aerobic, tánc...
2011. febr. 9. 12:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyél sokat, sok szénhidrátot, süteményeket, kenyeret.

Hamburgert :P

Stb..

2011. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Viki233 válasza:
lehet h neked nagyon gyors anyagcseréd van, és a sok sport nem tesz jót mert az is égeti az energiát stb.szóval kicsit kevesebbet sportolj és többet egyél, mert akkor lassabban égeted a kalóriákat..
2011. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PT-Daniel válasza:

Nagyon függ a testalkatodtol. Lehet többfelekeppen is hizni, de semmikeppen sem ajanlom a junkfood/TV-bamulas megoldast.

Lehet meglepö, de edzessel tudsz hizni. Olyan gyakorlatokat kell csinalnod, amik nagyon nehezek/intenzivek es nem tudod egyszerre egy tucatnal többször megismetelni. (Azert nem irom le reszletesebben, mert nem tudom korodat, nemedet, fittsegi szintedet)

Emellett sok feherjet, egeszseges zsirokat, legjobban huskent es mogyoro/diokent vigyel a szervezetedbe. A friss levegötöl is megehezel. Igy egeszsegesen szedhetsz fel kilokat.

Meg egy tipp, hogy tizoraikent vagy delutani nasikent mit ehetsz: Barna kenyer, (nem cukrozott) földimogyorokremet mezzel es melle egy banant. Ez rengeteg energia, protein, vitamin es zsir, anelkül, hogy teleszemetelned a testedet.

2011. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az utolsónak van igaza, ne a hamburgerrel hízz: d
2011. febr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de irigyellek, nekem a hájam látszik ki, nah az undorító. Örülj neki, hogy sovány vagy
2011. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De jó neked, azért irigyellek...ne érts félre, persze tudom rossz csontsoványnak lenni, de én úgy lennék sovány, mert akkor ehetnék bünti nélkül:D

Kellene sok vitaminban gazdag értékes ételeket enned, pl. gyümölcsös müzli (de teljeskiőrlésű), gyümik, zöldségek, hal, csirke, tojásrátaotta...stb. Kicsit csökkentsd a mozgást. Csak picit--és egyél többet!

De van olyan ember, akinek csak korral változik az anyagcseréje.

2011. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!