Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160-centihez mennyi az ideális...

160-centihez mennyi az ideális testsúly ami se nem kövér se nem sovány?

Figyelt kérdés
16?-centiméter vagyok.és sajnos 75-kiló.Ami a legrosszabb hogy hasra és felső testre hízom a kezeimre,vállakra az,az aféle alma alkat vagyok.A lábaim nagymértékű hízásnál is karcsúbb marad mint a testem többi része.Anyuka vagyok.Szeretnék lefogyni.Tippeket is várok esetleg hogy lenne lehetséges.Régen szülés előtt 62-kiló voltam akkor nem voltam,borzasztó kövér bár akkor is volt rajtam felesleg nem voltam nádszál de viszonylag jó alakom volt.Erősebb csontozatú vagyok erős,zömök.
2017. aug. 25. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Prüntyőkém, a szövegértés nem tartozik az erősségeid közé, igaz?


Hol kritizáltalak?

Annyit írtam, hogy nem lehetsz izmos, ha ilyen kevéssel vagy csak vékony.

Rajtam jóval több izom van, "hobbisport" nélkül is, így több kilóval is vékony vagyok.

Magamról írtam a gebét 55 alatt, nem rólad.

Vagy azt minek neveznéd, hogy 50 kilósan csak a gyerekosztályon kaptam magamra ruhát és rendszerint 11-12 éveseknek szánt mérettel tértem haza? Ideálisnak?

2017. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

Prüntyőkének max a gyerekedet hívd oké?!!!!

Vagy akár becézgethetjük itt egymást nyomdafestéket nem tűrően is, ha ezt szeretnéd!


Már az is kritizálás, hogy megkérdőjelezel valamit, amit nem is látsz.


Az, hogy te csak a gyerekosztályon találtál magadnak ruhát, az egyéni szociális probléma. Ahhoz képest én soha nem ott vásárolok.


Ha meg magadat gebének láttad, az is te problémád, mert akkor testképzavaros voltál.


És miket is sportolsz, ha állítólag izmosabb vagy nálam?

2017. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

És még valami, ha nem sportolsz, akkor hogy lehetsz izmos? Talán valami veszett erős fizikai munkát végzel?


Tessék, ezért nem kéne számok alapján megítélni a másikat:

[link]


És jó lenne, ha nem magadból indulnál ki, mert nem te vagy a világ közepe, nem te vagy az etalon.

Tehát légyszíves, ne kérdőjelezz meg mást, aki eltérő, mint te!

2017. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ugyebar azt szeretned tudni, hogy mennyi is lenne az idealis sulyod kb.

Tovabbra is azt mondom, ezzel be foglalkozz. Valoban tobb tenyezo befolyasolja ezt. Ket ugyanakkora sulyu ember nezhet ki egeszen maskent.

Az erdekeljen, hogy a hasadrol menjen le a zsir, mert az baromi egeszsegtelen.

Valoszinuleg a karod, labad mar piszkafa lesz, mire ezt elered, en is hasra hizo tipus vagyok, tudom jol, hogy onnan megy le legutoljara.

2017. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagyok megvédeni a másikat, mert te nem vagy normális, 13-as!


Belinkeled azt a képet, ami illusztrálja, hogy azonos tömeg mellett mennyire máshogy fest két eltérő izom-zsírarányú ember,


Ugyanakkor képtelen vagy elfogadni, hogy nálad több kilóval lehet valaki túl vékony.


Mi visz rá erre? Kisebbségi komplexusod van, hogy muszáj meghazudtolnod és ledagadtozod?

Miért fáj neked, hogy ő gebének érezte magát 50 kilóval? Nem téged gebézett le vele.

2017. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

#15


Emeld már ki légyszi azt a részt, ahol a válaszoló jelenlegi súlyával kapcsolatos megjegyzést tettem. "Ugyanakkor képtelen vagy elfogadni, hogy nálad több kilóval lehet valaki túl vékony. "


Engem támadnak, és még engem oltanak le, hogy mit képzelek, hogy hogy merem megvédeni magamat.

Nekem nem fáj, hogy ő gebének látta magát, az ő problémája, nem az enyém, erről meg ez a kép jut eszembe:

[link]

Csak itt jelen esetben a válaszolónak normális volt a súlya, és gebének látta magát.

És mit tett azért, hogy változzon esetleg? Elkezdett talán sportolni, hogy izmot szedjen fel?

Nem, szerintem nem tett addig semmit, míg el nem kezdett a terhessége miatt hízni. Ergó zsírt szedett fel és nem izmot. Addig meg panaszáradata volt biztosan, hogy miért csak a gyerekosztályon talál magának ruhát..stb. És? Tett azért lépést, hogy ez változzon? Semmit!


Látom a válaszomat jó leszavazták, látszik, hogy mennyi irigy ember van ezen az oldalon. Pedig ott eléggé szép és érthető, hasznos válaszokat adtam. Ergó, semmi kivetnivaló nincs benne.


Figy, 15-ös, ha annak a válaszolónak joga volt engem hazugnak nevezni és megkérdőjelezni a válaszom igazát látatlanban, akkor ugyanolyan jogom van nekem is arra, hogy elhízottnak tituláljam, mert amit felszedett az zsír és nem izom.

Azt kapsz, amit adsz! Ez így működik!

2017. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Emeld már ki légyszi azt a részt, ahol a válaszoló jelenlegi súlyával kapcsolatos megjegyzést tettem."


Tessék és mellé javaslom a Cavingtont is! ->


"Te a 60 kg-dal az átlaghoz tartozol. (Átlag alatt azt értem, hogy hazánk a 4.legelhízottabb ország és egyre több emberen jelennek meg a plusz kgk, amikre a szervezetnek nincs szüksége. De ha te így jól érzed magad, akkor oké.)"

2017. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
41%

*És még hogy nem dagattoztál le.

De nem megyek tőle falnak.

Köszi, nem tudom hanyas a védőbeszédet! :)


Egyébként nem, nem vártam ölbe tett kézzel a változást, nem 50-nel estem teherbe, hanem a sokkal ideálisabb 55-tel.

Szülni 72-vel mentem, 65-tel jöttem ki, ami sok volt, de szép lassan ledolgoztam, majd 60-nál megáltam, mert sokkal jobban érzem magam, mint 55-tel.

Most feszesebb vagyok, energikusabb és "érdekes" módon minden ruhám jó, amit 55 kg-san viseltem = ergó több izmom van, többet nyomok, ugyanakkor ugyanolyan vékony vagyok.

2017. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%

Azért, aki szerint a 159 cmhez, 50 kg-mal enyhén izmos, az menjen már el egy testösszetétel analízisra és csodálkozzon rá, hogy miből is tevődik össze az 50 kgja! ;)


Garantálom, hogy csodálkozni fog és izomtömeg növelésbe fog kezdeni XD

2017. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!