Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lanyok, nok! Mivel kell...

Lanyok, nok! Mivel kell kezdeni a fogyast?

Figyelt kérdés
mit kell csinaljak hogy 10 kilot leadjak es meg is tartsam az eredmenyt?... tudok egy csomo fitnesses dolgot meg hogy miket kell enni, de nem tudom hogy kezdjem el..? ugyanis nincs akivel nagyon kozosen mennek bicajozni meg ilyesmik. igyekszem, es eddig is volt mar olyan hogy fogytam de valamiert visszahiztam...javaslatok? tapasztalatok?

2017. aug. 15. 11:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
37%
Ha átállsz vegán életmódra +eljársz mozogni, akkor leadod ami nem kell, és később is tartani fogod az alakod. Én egy éve vagyok vegán, és sose hittem volna, hogy ilyen jó is lehet a közérzetem. Ez az életmód egyszerre gyorsan és tartósan fogyaszt, de csak annyira, amennyire az még szép és egészséges.
2017. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nem muszaj átváltanod vegán életmódra, inkább sok halat egyél, valamint csirke és pulykahúst, ezekben rengeteg a fehérje, és segítik az izomnövekedést is. Köretnek salátát egyel, vagy rizst, inkább barnát, de a fehér is jó. Nekem a kedvencem, amilyet a kínai kajaldakban is kapni rizst, ilyen hosszú szemű, és sokkal finomabb, mint a többi.

A nasit próbált gyümölcsökkel kitölteni, a sok joghurt is nagyon sokat tud segiteni, valamint a tejtermékek, joghurtitalok, tejsavóitalok, zabkasa stb.

A kulcs tényleg az, hogy sokszor egyel keveset, és akkor párszor még akár bűnözhetsz is. :)

Sportban pedig a gyors futás-séta ismétléseket ajánlanám, mert nagyon felpörgeti az anyagcserét, és nagyon sok kalóriát éget, valamint a biciklizés is jó, és az úszást is tudnám ajánlani. Valamint sok sok kardió.

Nekem ezek segítettek, 25 kilótól szabadultam meg. :)

16/L

2017. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, eltelít, kimossa a szervezeted. Felejtsd el a kenyeret, tésztát, cukros kaját. Ne egyél annyit hogy "jóllakj".
2017. aug. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonok szepen monden valaszt! :D
2017. aug. 16. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!