Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mérlegen látom csak a fogyást?

A mérlegen látom csak a fogyást?

Figyelt kérdés

Fogytam pár kilót és nagyon örülök, hogy a mérleg annyit mutat, amennyit, de szeretnék valós, látható eredményeket.

Nem tudom, hogy ha látok is valami változást a tükörben, azt csak azért látom, mert azt szeretném látni, vagy ténylegesen vékonyabb lennék.

Mi lehet az oka? Nincs nagy súlyfeleslegem már, még pár kiló van a kitűzött célomig.

A cél a magasságomhoz arányos, de elgondolkoztam, hogy akkor nem kéne még fogynom. Mert ha elképzelem, hogy az a pár kiló még lemegy (az eddigi fogyásom alapján), nem olyan az a test, amilyet szeretnék. 160 cm, jelenleg 53-54 kg



2017. aug. 11. 14:20
 1/1 anonim válasza:

Szia! :)

Én az elmúlt fél évben 15 kilótól szabadultam meg, és kezdetben sok mélypontom volt amiatt, hogy bár a mérleg már pár kilóval kevesebbet mutatott, a külvilágtól mégsem kaptam semmilyen visszajelzést. Ami számomra mégis erőt adott a folytatáshoz, hogy egyfelől a ruháimon elkezdtem érezni, hogy egyre bővebbek, illetve én centivel mértem a derékbőségemet, a combom, valamint a vádlim körfogatát. Utóbbit ajánlom neked is, hiszen ha csökkenek a centik, az azt jelenti, hogy ténylegesen változol. Te magadon azért nem feltétlenül látod a tükörben, mert minden nap belenézel, egyszerre viszont nem történik drasztikus változás. érdemes lehet csinálni magadról egy képet, aztán mondjuk két hét múlva még egyet, és összevetni őket. :)

Egyébként pedig ahhoz, hogy olyan tested legyen, amilyet szeretnél, elengedhetetlen, hogy sportolj. A megfelelő étrendtől mennek le a kilók a mérlegen, a sporttól pedig megjön a forma :)

Mindenesetre szerintem ne a kilók határozzák meg a célt, hanem ahogyan te is írtad, egy, a magasságodhoz arányos alak, amiben jól érzed magad :)

Sok sikert! <3

19/L

2017. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!