Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1xeri max 2xeri evéssel...

Napi 1xeri max 2xeri evéssel (ami vacsora meg utovacsora lenne), hogy lehetne fogyni?

Figyelt kérdés
5kilot szeretnék fogyni. Mennyi kaloriat ehetek ehhez? 172cm/51kg vagyok. Futok 10 percet vacsi utan. Ezeket eszem -zsirszegeny kefir,zsirszegeny0.1 tej,parolt es nyers zoldsegek,gyumolcsok,kakaópor. Ezekből mennyit ehetek?

2017. jún. 28. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Edes istenem,biztos testkepzavarod van.A sulyod pont jo a magassagodhoz,legyszi ne akarjal fogyni.Maximum sulyt tarts azaz keruld a lisztes cukros dolgokat es akkor ilyen maradsz,egeszseges.Mert ha te fogynal meg akkor valszeg korhazba jutnal,alig lehet rajtad valami kis zsir.Tiszta csont es bor..
2017. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na még egy ostoba liba aki vagy az egoját akarja növelni, vagy agyilag gondja van. Ha nem az ego akkor szimplán buta, mert már egymilliószor le lett írva a gyakorin is, hogy amit tervez az minden csak nem jó. A 10 perc futás meg annyit ér mint halottnak a csók
2017. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
jo sok szart eszel.... hol marad a hus??
2017. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hús nem muszáj, de valami jóféle fehérje igen, a zsírt alig tartalmazó ipari tej pont nem jó forrás.


Inkább tömegelnék a helyedben, de maradhatsz így is, fogyni eszedbe ne jusson. S egyél rendesen, a fentiekből nem jön ki egy normális étrend.


A beosztás rajtad múlik, az összbevitel a döntő.

2017. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemreg hiztam 3kilót és undorodom magamtól. Evészavarból gyógyulok/gyógyulnék.
2017. jún. 28. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pszichológus vagy nem tudom, de ez durva. Azt még megértem, ha oly kevés az izmod, hogy van pici felesleged, mind pl. a hasadon és nem tetszik. De undorodni magadtól vékonyan, ez nagyon aggasztó. Meg kell gyógyulnod ebből, de ehhez én már nem értek s nem is hiszem, hogy netes távgyógyászat létezne e témában.
2017. jún. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat ha engem kerdezel felesleges a nap feleben koplalnod, lehet olyan etrendet csinalni, amely srgitsegevel siman lefogyhatsz 5 kilot, reggeli tizorai ebed uzsonna vacsora etkezesekkel is. A legjobb amit tanácsolhatok, hogy keress fel egy dietetikust, aki oszealliz neked egy megfelelo etrendet. O biztosan tud arra is ugyelni, hogy taplalkozaszavarbol gyogyulsz. Egy orofi kezei kozottgyorsabban es tartosabb eredmenyt erhetsz el.
2017. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok napkozben enni,többször meg végképp nem
2017. jún. 29. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig az hatekonyabb lenne fogyashoz, jobb a tobb pici etkezes mint a kevesebb nagy. Semmikepp sem tudod megoldani? Legalabb egy reggeli remelem belefer. Mert az nem jo ha ejszksra eszel sokat, de az talan megrosszabb ha koplalsz
2017. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, az összbevitel számít.

Én tudnék napi sokszor enni, de garantáltan nem fogynék úgy szabad akaratból, pedig nekem van feleslegem, a kérdezővel ellentétben. Sokunk csak pokoli éhes lesz a sok kis étkezéstől, miközben egy nagyobbacskával valahogy elvan.


Azt hiszem, még nem írtam itt, hogy az időszakos böjt kevésbé való nőknek, napi egy evés csak kivételes esetben egészséges számukra. Legyünk észnél.

2017. jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!