Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti hányszor esztek olyat,...

Heti hányszor esztek olyat, ami nem férne bele a diétába? Olyankor egész nap sok kalóriát esztek, vagy csak egy szelet sütit pl? Mi az az étel, amiről nehezen mondtok le?

Figyelt kérdés
Nekem a KFC-s longer szendvics meg a bolti majonéz a gyengém.
2017. máj. 8. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap eszem ilyen dolgot. Nagyon zeretem az édességeket, ezért minden nap eszem vagy csokit, vagy sütit, vagy valamilyen kekszet. Persze nem olyan sok mennyiséget, csak egy normális adagot.


Ezenkívül szoktam más dolgokat is enni, amik nem nevezhetőek diétásnak, például kenyeret.


Ennek ellenére is fogyok, amit annak köszönhetek, hogy rendszeresen járok futni és elég nagy távokat futok. Nagyon jó így, mert bármit ehetek, amit szeretnék (persze azért mértékkel), és a futás miatt mégsem hízok tőle, sőt, még fogyok is.

2017. máj. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!