Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti hányszor esztek olyat,...

Heti hányszor esztek olyat, ami nem férne bele a diétába? Olyankor egész nap sok kalóriát esztek, vagy csak egy szelet sütit pl? Mi az az étel, amiről nehezen mondtok le?

Figyelt kérdés
Nekem a KFC-s longer szendvics meg a bolti majonéz a gyengém.
2017. máj. 8. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer (=állandóan) eszem olyat, ami nem fér bele mások diétájába. De mivel keveset eszem belőle, összességében nem eszem sok kalóriát.
2017. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindennap mértékkel megengedek magamnak valami nem túl diétás ételt.
2017. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Blondie.W ***** válasza:
71%
Heti 7 nap. xD Nem diétázom, edzek. Önmagában a diéta semmit nem ér, ugyanúgy puhány és lötyi marad tőle az ember, csak kevesebb kilóval.
2017. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
7 nap X 5 étkezés + 14 nasi alkalom = 49
2017. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel olyan nincs, hogy "nem fér bele a diétába", ezért értelmetlen a kérdés.
2017. máj. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En mindennap eszek valamit ami nem egeszseges de siman belefer a keretbe (ma melegszendvics tegnap füstli).Van csalonapom is kethetente na akkor teszta csoki csipsz minden johet:D
2017. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Még, hogy lemondani bármilyen jó kajáról? Soha, semelyikről. Ha elhíznék, akkor is inkább kevesebbet ennék, de kizárt, hogy ne egyek minden nap főtt/sült húsokat, vagy ne igyak minél zsírosabb tejet, meg hasonlók. Már attól is kiakadok, amikor anya jön az istenes dumával (nem tudom már, talán húsvét előtt... most nem tudom), hogy "jaj, ne egyél ma húst, mert nem szabad"... Hát nekem semmilyen isten nem fogja megmondani. :D
2017. máj. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Van egy világos célom, melybe most 12 hétig nem fér bele semmi kilengés. Utána is csak heti 1 étkezés a csaló, de akkor sem zabálás. Évekig voltam kövér, többet nem kérek belőle. Életem részévé vált a fitnesz és az egészséges táplálkozás.


Akinek meg csak a zsíros hús meg a tej kell a boldogsághoz, annak "gratulálok". Régebben nekem is a kaja volt a hobbim.

2017. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Merőben változó. Egyszer 7 hétig tartottam a diétámat, mivel nem fért bele a kilengés, a zsíradaptáció már csak ilyen, márpedig az kellett nekem.

Apró kilengés sokszor van, nagyobb ritkán, ez utóbbi zavar csak, kivéve, amikor (néha) kell.

A süti pont nem gond, azt majdnem mindennap eszem legalább egyszer, sokféle süti létezik és belekalkulálom a napba.

Nemrég sültkrumpli-korszakom volt, na úgy nem tudok fogyni (a szénhidrát miatt, nem laktat), bár ma már máshogyan sem szoktam.


Nem tudok válaszolni a kérdésre, az a helyzet. Nehéz megfogni, konkrétan épp milyen a diétám és mi fér bele s a heteim is merőben más fegyelmezettségűek. Van, ami nem javasolt a diétámban, de pici mennyiségben OK, mert semmi nincs tiltva, csak legyenek jók a makrók. Egyéni tiltólistám van, azt be szoktam tartani. S azt sem eszem, amiből nem tudok elég keveset, erre vannak a ritka kivételes napok, amikor dobom a szabályok egy részét.

2017. máj. 9. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem írta, hogy csak az evés az öröme (amúgy az étel nem boldogít, ahhoz több kell, csak jó), de igenis sokaknak fontos, hogy mit eszünk.

S van az a szint, ahol önsanyargatás az egész. Illetve olyan, másoknak jó étrend, ami mellett kikészül az ember. Nekem ezek metszete a zsírszegény étrend. Napok alatt pocsékul érezném magam (hacsak nem böjtölnék), de ha fura módon mégsem és sikerülne jóllaknom, híznék.

Sok fontos tényező van, az étel élvezete is az, az egészségünk s az, hogy mivel tudunk könnyebben fogyni.

2017. máj. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!