Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap csak zöldséget...

Ha egész nap csak zöldséget és gyümölcsöt eszem, de korlátlan mennyiségben akkor is fogyok?

Figyelt kérdés
Nálunk már érik a cseresznye, eper, spenót, brokkoli, csupa csupa finomság. Imádom a spenótot is, képes vagyok állandóan ezt enni. A rántás a főzelékre kb. 3 ek. olívaolaj, 1 púpos kanál étkezési keményítő és hagyma, szerintem ez nem olyan sok kalória 1-2 kilónyi főzelékre. Szóval ha egész nap ilyesmiket eszem, de jóllakásig (és ugye ezen lenne a hangsúly), akkor ugye tudok fogyni? 18/L
2010. máj. 12. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
több zsiradékra és állati fehérjére is szüksége van a szervezetednek, ha fogyni akarsz és nem beteg lenni, egyed azokat is...+ nyár van: bringa, úszás, futás ;)
2010. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A mozgás megvan, csak attól féek, hogy túl sokat eszem, hiába kevés kalória.
2010. máj. 12. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm tavaly nyáron minden nap megevett egy kisebb sárgadinnyét, meg szőlőt, epret. Ősz elejére 5kg-ot hízott, pedig semmi más változás nem volt az életében (előtte sem futott, és ugyanannyit evett)

Képzelheted mennyi cukor van a gyümölcsökben! Igen ettől is szépen lehet hízni.

2010. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, az egészséges még nem törvényszerűen fogyaszt. Gyümölcsöt délig érdemes enni, utána már nem. A cukortartalma elég magas. A zöldségek nagy része meg puffaszt. A titok: mindent lehet enni, de semmit sem korlátlanul. Egyél sovány húsokat is, és sportolj sokat!
2010. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

18.06 hogy gyümölcsöt csak délig lehet enni, az butaság!!! A GI, vagyis glikémiás indexet kell nézni!!! Hogy az mi, nézd meg a googleban!


Kérdezőnek. Ezzel így nincs gond, ha eszel még hozzá egy fél zacskó barnarizst, meg fél kiló roston csirkemellet naponta! A főzeléket felejtsd el, a zöldség szétfő, szinte minden eltűnik benne aminek értelme van, a liszt meg mindegy mennyi, nem kell...


Edző

2010. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érdekes, az én főzelékeimben nem fő szét semmilyen zöldség...aki meg tud egy életen keresztül roston csirkemellen és barna rizsen élni, annak gratulálok
2010. máj. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18.53 a főzés... ami ugye a FŐzeléknek kell, az főzés és kész... Nem az a lényeg, hogy te mit látsz és érzel, hanem, hogy főzés során igenis szétfő benne minden... Ezért párolunk...


Azt írtam volna, hogy egy életen át barna rizsen és csirkemellen kell élni? Nem hiszem... De bocs, hogy 40 oldalon keresztül nem soroltam fel neki részletesen, hogy miben mi van, mi mire jó. A legegyszerűbb megoldást írtam, te meg csak velem kötözködsz. Nincs jobb dolgod? :D

Amúgy meg mit zavar, hogy ha valaki csirkén és rizsen él, meg párolt zöldségen? Fáj ez neked? Komolyan ez az állandó beszólongatás... nevetséges :)

2010. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
attól, hogy főzelék a neve, nem kell szétfőzni ;) 2-3 perc alatt nem fő szét semmilyen zöldség ...nem mellesleg a párolóban melegebb van, mint a vízben főzésnél
2010. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok akkora szakértő, de volt már egy ehhez hasonló kérdés és szerintem ez így nem valami egészséges! Egész nap csak gyümölcsöt meg zöldséget enni? ez baromság! A szervezetnek szüksége van húsra, fehérjére és jó minőségű szénhidrátra is szerintem! Ha úgy érzed, h sokat eszel akkor kezd el a kalória számlálást! Egyébként ha csak itt keresgetnél egy jó páran már felsorolták, h mikor mit esznek, amitől fogynak szóval hülyeség ez a gyümölcs és csak zöldség! A gyümölcsöt és zöldséget arra találták ki, h kiegészítsék az étrendet nem pedig arra, h abból nyerje a szervezet az energiát!
2010. máj. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!