Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hányszor eszik egy nap?...

Ki hányszor eszik egy nap? Szoktatok nassolni? Nem vagytok emellett éhesek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 25. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

4-5-ször eszem normál esetben. Reggelire zab tejjel, ebédre rendelek ételt a munkahelyre, ez kis adag zöldséges ragu, gazdag leves+saláta, főzelék feltéttel stb. Vacsora otthon 100% teljes kiőrlésű ropogós rozs kétszersült, körözöttel, sajttal, főtt tojással, zöldségekkel stb. Plusz kis étkezésnek joghurt, túró, főtt tojás, cottage cheese stb. Most súlyt tartok, amikor fogytam, akkor a vacsora általában saláta volt a rozsszeletek helyett - gyakorlatilag ezzel kerültem deficitbe. Nagyon lassan fogytam, bő egy év alatt 16 kilót. (160 cm - hatvanpár kilóról.)

Ezen felül nem nagyon szoktam nassolni, nem is érzem jól magam, ha felborul a napi ritmus. Edzés előtt egy kocka extra sötét étcsokit szoktam lassan elmajszolni, ha ez nassolásnak számít. :)


Étkezések közt folyamatosan kortyolgatok vizet.


Nagyon ritkán vagyok ezen felül éhes, ilyenkor egy almát/narancsot/egyéb gyümölcsöt, kis darab zsírszegényebb sajtot vagy túrót eszem.

2017. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ötször. A nassolás igazából a tízórai és az uzsi. Mer olyankor csak kis harapnivalókat eszek. Például gyümölcs vagy kölesgolyó.
2017. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En is otszor eszem egy nap, eleve igy van betervezve a kaloriabevitel. 5 etkezes mellett nincs ingerem a nassolasra.

Reggelire en zabkasat eszem gyumolccsel, plusz feherjeporral, ez igy edesseg tulajdonkepoen.

Ebedre hus bosegesen (kulonbozo modon elkeszitve, mikor mihez van kedvem), bulgur/rizs/vagy valami koretnek es rengeteg salata.

Vacsorara abonett, turo, zoldsegek.

Uzsonna altalaban ugyanaz, mint az ebed, de csak hus es salata, koret nelkul.

A maradek egy etkezes a "nasi" tulajdonkeppen, alma vagy mas hasonlo kaliberu gyumolcs joghurttal, vagy kefirrel, vagy cottage cheese keves mezzel es ehhez meg enni szoktam abonettet. Ilyenkor eszem olajos magvakat is (mandula pl).

Neha ugy erzem, hogy egymast erik az etkezesek, ha elcsuszok az idovel, akkor van, hogy valami ki is marad, szoval nem csak kedvem nincs a nassolasra, hanem idom sem.

2017. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hízásra hajlamos(157 cm/48 kg), így nem igazán érdekel, mikor eszek, akkor szoktam, amikor jólesik. Viszont, az egészséges étkezésre figyelek, azt eszek, amiket fönt már leírtak(hús, rizs, zöldségek, gyümölcsök, joghurt, túró, edzések után fehérjepor stb), de minden nap szoktam bűnözni is, egy kis csoki, vagy süti, csirkepaprikás nokedlivel simán belefér, mert úgyse hízok el :)

20L

2017. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy nap egyszer max kétszer. Vagy van,h egesz nap zabalok megallas nelkül,utana 2 napig koplalok:/ szoval összevissza,de altalaban egyszer.
2017. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!