Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Suli elött müzlit eszem...

Suli elött müzlit eszem tejjel, kibírom mire hazaérek? 2-3körül

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nem, vigyél tízórait
2010. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kibírod, de mi értelme van? Inkább vigyél magaddal ételt, vagy vegyél valamit, és egyél rendszeresen. A testnek szüksége van a rendszeres tápanyag-utánpótlásra ahhoz, hogy egészségesen működjön.
2010. máj. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kibirod, de értelme nem sok van. Egy szendvics, joghurt, gyümölcs stb. biztos belefér az idődbe.
2010. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kibírni ki lehet, csak nem túl egészséges. Én tanítok, és csak akkor eszem, mikor haza érek. Ez kb 1 hónapja van, de tuti nem jó...
2010. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én is vinnék tízórait, egy szendvicset legalább, vagy péksütit. Ha mégis megéhezel, nem is tudzs figyelni úgy órán. Nem érdemes koplalni.
2010. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan! Haltak már ebbe bele emberek...
2010. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt te tudod hogy kibírod-e. SZtem mindenki különböző ideig bírja kaja nélkül...
2010. máj. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Simán ki lehet bírni. Én nem szoktam iskola elött itthon se enni csak előző nap vacsit és mindig viszek kaját de sokszor nem eszem meg mert egyszerüen nincs étvágyam:D Aztán hazajövök és elöször eszek gyümölcsöt és joghurtot, utána emgvárom hogy kész legyen az ebéd és utána is kb 3óránként eszek. nemtudom mennyire egészséges de hát egyszerüen ha így kivánom a kaját nem tudok mit tenni:D
2010. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!