Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire tornázzak, hogy derékról,...

Mire tornázzak, hogy derékról, hasról és combról fogyjak?

Figyelt kérdés
Elég KEZDŐ,(sosem mozogtam eleget) 14 éves lány vagyok, derék has comb -ról fogyni, popsit formálni szeretnék :) Mit ajánlotok?? Valami dvd-amit megvehetek, letölthetek és amivel szép eredményt érhetek el - kitartóan persze, és diétával egybefüzve. Előre is köszönöm!
2007. nov. 20. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én Béres Alexandrát ajánlanám!

Nagyon jól követhetők a mozgásanyagai és gyönyörű lesz a végeredmény.

Eleinte valószinű nem tudod majd végig edzeni megállás nélkül,de ez nem baj hiszen nem az a cél hogy megeröltesd magad.

Nekem 2 gyerekem van,és sokkal jobb formában vagyok mint lánykoromban,ill.szüléseim előtt.

Sok sikert és kitartást!

2007. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Miért otthon akarsz edzeni? Ezért találták ki a fitnessztermeket, biztos van a közeledben is jópár.

Ezek a DVD-k üzleti céllal készültek, cél a profit (mondjuk az Alexandra könyvét nem árt elolvasni, sok okosság van benne)

Viszont egy terembe lemész kapsz edzéstervet, tanácsot az edzőtől, nem beszélve a motivációról, hogy a kitűzött programot végig is csináld.

Ja és mindenre (teljes testre) kell edzeni, nem csak bizonyos területekre, különben a gyenge pontjaid hátráltatják a többit is a fejlődésben. (például gyenge karral nem lehet rendesen mellre edzeni)

2007. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
ahova én járok edzeni 16 éves kor alatt nem engedik be az embereket. 14 évesen inkább hanyagold még az edzőtermet. szerintem is jó béres alexandra.
2007. nov. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
kurvajó helyre jársz. nálunk meg kedvezményes bérletet adnak a tanulóknak. Néha zavarnak is, hogy ott bénáznak. Egyébként én is ált. iskolában kezdem el lejárni, mert pont a suliban volt a terem és ott "lógtunk"
2007. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
ajanlom a szobabicajt napi 1 ora, de ugy hajtsd, h a bugyid is tiszta izzadt legyen. 8 eve szalkasitok bicajjal, ajanlom a gyengebb nehezseget gyorsabb tekeressel.
2007. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első körben megadhattad volna hogy hány centi magas vagy, hány kiló stb, és hogy kb szerinted mennyi a zsír rajtad, persze ez sosem pontos.


Konkrétan a zsírt nem tudod lokálisan égetni, nem jön le semmivel, genetika az egész, ahol több van, onnét tűnik el hamarabb, olvasd el ezeket türelmesen végig, még ha fárasztó is, és választ kapsz mindenre:


Sok sikert!!!



[link]


[link]


[link]


[link]

2007. dec. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
www.tatarekrezso.hu letudod tölteni ingyenesen a 10x10 perces tornákat,mindeggyik mást dolgoz ki:váll és törzs,láb és fenék,kitörések kar és fenékizom,has mell tricepszizom,far és hasizom,has és tözsizom,mélyhátizom tricepsz,comb és fenék,váll és fenék.ezekközül válogathatsz+1 órás zsírégető torna,ebbe minden benne van amit felsoroltam.Ajánlom.
2010. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!