Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki egy gyors fogyókúra...

Valaki egy gyors fogyókúra tippet tud?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, 165 cm-vel és 64 kg-val. Szeretnék 8 kg-t leadni.


Valaki tud egy gyors, bevállt diétát?


Rossz kritikáktól, sértő megjegyzésektől kíméljetek, kérlek! Köszönöm!



#diéta #fogyás #Fogyókúratipp
2017. jan. 1. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Táplálkozz egészségesen és járj el sportolni. Ennyi idősen még elég könnyen lemegy, ha odafigyelsz. Viszont drasztikus diétázásba ne kezdj, mert éppen az ellenkezőjét fogod elérni. Ráadásul növésben vagy, még az is segít, ha tartod a súlyt és nyúlsz hozza. Különben megjegyezném, hogy szerintem tökéletes a súlyod a magasságodhoz!
2017. jan. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Heti 6 edzésem van. (2-3 órásak az edzések)


És sajnos nem jó, mert kövér vagyok. Látom magam képeken. 56 kg-ra szeretnék lefogyni, az lenne az ideális.

2017. jan. 1. 09:18
 3/6 anonim válasza:

Próbálj egészségesen étkezni.De koplalni és diétázni ne kezdj..

Egyébként növésben vagy, ha figyelsz kaja terén a mértékre és továbbra is sportolsz,akkor baromi jó alakod lesz pár éven belül.Én is kicsit duci voltam ennyi idősen, de ahogy nőttem még sokat változott a testem.Szóval nem kell aggódni.

De a fogyórkúrát tényleg felejtsd el.Értelmetlen,de a te korodban veszélyes is

2017. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Vágd le a bal lábad az sokat nyom...De a jobbat ne mert az csak 1dkg :)
2017. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösziiiii! Átgondolm.
2017. jan. 7. 05:40
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy ez csak egy időszak az életedben. Én 13 éves vagyok 160 centi és 50 kg. (én is kövérnek érzem magam). De mikor annyi idős voltam mint te, 56kg voltam. Nem volt semmi diéta, semmi edzés. Csak kicsit ki nőiesedtem
2017. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!