Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kígyó uborkából csinálnék ubi...

Kígyó uborkából csinálnék ubi salit csinálni és cukor helyett ha édesítő szert raknék bele az jó lenne?

Figyelt kérdés
(Mert egyébként régebben mindig úgy csináltuk hogy megreszeljük az ubit utána egy csipet sót cukrot és ecetet raktunk bele) De mivel h fogyózom a cukrot ki akarom hagyni belőle!
2010. máj. 2. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jó!
2010. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem fogyózom, de még sose tettem uborkasalátába cukrot...tegyél kevesebb ecetet és kész
2010. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja és ha nem raksz bele legalább egy kis olajat, akkor a zsírban oldódó vitaminokat nem tudja a szervezeted hasznosítani
2010. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sima étolajat rakjak bele? 2. válaszoló kipróbálom amit mondtál eddig mindig cukorral csináltuk kiskorom óta meg is látszik rajtam de eldöntöttem h változtatok az életmódomon és nem eszem ilyen vacokokat:)
2010. máj. 2. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Cukor egyébként se kell bele szerintem. Étolajat meg egyáltalán ne használj, cseréld le olívára, és azt is csak mértékkel használd! Pár kanál maximum.
2010. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
simán használhat étolajat is, akár kukorica vagy mogyoróolajat is
2010. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!