Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez érne bármit is?

Szerintetek ez érne bármit is?

Figyelt kérdés

minden nap 50 felülés, 50 lábemelés. 100 ilyen nyitás-zárás a lábakkal, 50 kitörés. 10 perc gyakorlatok fenékre


Kordában szeretném magam tartani, mindig is jártam edzeni terembe, de most több okból ( időhiány, pénz, új munkahely) nem fogok tudni járni. Arra gondoltam, hogy ezeket a gyakorlatokat elvégezném minden nap


2016. dec. 16. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell enni!
2016. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi a celod. Ha az egeszseges idotoltes, akkor megeri.
2016. dec. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felső testre is kéne valamit csinálnod. Nem csak hasizom van ott.
2016. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenre kell edzeni. S alapvető a megfelelő étkezés.
2016. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Foleg az etkezesen mulik.

Amugy ha mindennap tenyleg megcsinalod, sokat er! Hajra :)

2016. dec. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden mozgás ér valamit, be lesznek játratva az izmaid, izületeid, könnyebben mozogsz majd. Valóban kérdés hogy mi a célod, egy általános erőnlét fenntartásához teljesen jó.
2016. dec. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!