Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A búzadarába vagy a rizsbe...

A búzadarába vagy a rizsbe van kevesebb kcal?

Figyelt kérdés

Tejbegrízt szoktam csinálni édesítőszerrel. Suliba azt a legkönnyebb..

Viszont nem tudom hogy maradjak-e a gríznél vagy rizsből csináljam-e? Olvasgattam a kcal táblázatot, de nem tudtam eldönteni melyik lenne a jobb. Szerintetek?



2016. nov. 20. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem az számít, hogy miben van kevesebb kcal... Hanem hogy mi laktat, mivel tudod bevinni a szükséges tápanyagokat ésatöbbi.

Nekem a rizs szimpatikusabb, mert az gluténmentes, de ez nem mindenkit érdekel. De azzal se fogynék le soha, mert a szénhidrát nem laktat. De ez a legtöbbekre nem igaz, bár általánosan a fehérje s a zsír azért jobb e téren...


Ha kihozol egy jó, tápláló, kalóriadeficites napot, s még jól is érzed magad, akkor jól csinálod. Akármilyen is a kalóriasűrűsége az ételeidnek...

2016. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
rizs de nem kcal hanem szénhidrátot nézd ez esetzben
2016. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy gluténérzékeny, akkor amelyik jobban ízlik.
2016. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan tejbegrizzel akarsz fogyni? 70% ch, gyakorlatilag 0 rosttal. Az egesz azonnal felszivodik es zsirba megy. (Remelem vagod h buzabol van a kenyer is...)
2016. nov. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél zabkorpát és abból főzz tejbezabit. Ízre, állagra kb. ugyan az, mint tejbegríz, de lassabb felszívódású CH. Kalóriában kb. ugyan az, de a felszívódása miatt sokkal jobb.
2016. nov. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Csak mert valakinek van szénhidrátbomba vagy valami tápanyagokkal nem nagyon telepakolt étel is az étkezéseiben, miért is ne tudna fogyni? Te sosem eszel se gabonát, se gyümölcsöt, se zsírt? Jó, értem, hogy nála a komplett ételben nincs más, de ha a többi étkezése jó, összehozhat mindent. S nem tekinthető a tejbegríz "diétásnak", de attól még lehet fogyni mellette. Én sem ezt ajánlanám, de nem garantálja a fogyás elmaradását, természetesen.
2016. nov. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Zsírba pedig hogy menne? Ha nem eszi túl magát, elhasználja, ha gyors cukor, ha nem. Ki találta ki, hogy a gyors cukorból azonnal zsír lesz? Elég buta volt.
2016. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biologia szakos vagyok, ertek hozza.
2016. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A tejbegríz egy minőségileg jobb csiriz mint az,) amelyik lisztből és vízből készült, de lényegében a gríz az durvábbra őrölt búza, és pl. tejben főtt lisztet sem eszünk...
júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!