Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez már kövérnek számít?

Ez már kövérnek számít?

Figyelt kérdés
169 centi vagyok 65 kg korul. A derekam 74-76 kozott ingadozik es most hordok s-es es 36os ruhakat. Ez mar az elfogadottnal tobb? Mert olvasgattam egy ket kommentet ilyennekkel kapcsolatban es hat igy ez jott le... De en nem nagyon erzem magam kovernek vagy ilyesmi de ezek szerint mar az lennek?

2016. nov. 20. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadott ? Ki szerint elfogadott? Ha S méretű ruhákat hordasz, hogy lehetnél kövér? :D

Nyugi már.

2016. nov. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért lennél kövér? Miért hoszi azt monden lány, hogy 60+ az már kövér? Így érzitek jól magatokat?

Szerintem sokkal jobban néz ki, ha egy lány kicsit combosabb és ezzel szerintem nem csak én vagyok így.

Jobban is néz ki, egészségesebb is, fiúknak is jobban bejön.

Könyörgöm lányok, nee fogyjatok már el :( nem cool

És ez most minden lánynak szólt.

2016. nov. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Kep nelkul nehez. Lehetsz attol zsiros h vekony vagy. Amugy ehez a magassaghoz 59-60 kb lenne a jo.
2016. nov. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nem tudom.
2016. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Csak annyit mondok hogy ilyen méretekkel rendelkező modellekkel dolgozunk
2016. nov. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

En 65 centis derekkal hordok 36/S ruhákat hasonló magassaggal. Biztos vagy benne, hogy jól áll rajtad az én méretem, és nem csak belepreseled magad azért, hogy nyugtasd magad?


Amúgy még kép nélkül nem lehet megmondani, hogy jól nezel-e ki.

2016. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a méretezés tetszés szerinti, nincs rá semmilyen előírás vagy szabályozás, szóval attól, hogy neked is olyan számozásúak a ruháid, még nem jelenti azt, hogy ő belepasszírozza magát a sajátjaiba. Az én ruháim S-XL számozásúak, miközben ugyanakkorák.


Kérdező, vannak olyanok, akik a számok bűvöletében élnek, s nem is érdekli őket a látvány, pedig valójában az számít. Nekem is 74-es derekam van, ilyen magassághoz az nem sok.

2016. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem paszirozom magam bele:D amugy en irtam is h nem erzem magam annak, meg ugy erzem azert oda figyelek magamra csak mar megkerdeztem mert mindelhol ezt olvastam hogy ha valaki ilyen merettekkel rendelkezik az mar nem jo. Amugy kovi kommentbe csatolok egy kepet
2016. nov. 20. 11:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ekkora derékbőség magam számára sok lenne (bár igazából a látvány számít, nem a centi), így fogynék (ahogy teszem is, 80 centi fölött van 62 kilónál is). De kövérnek maximum 80 kiló fölött tartottam magam épphogy. Terminológia kérdése. Viszonylag szálkás akarok lenni, már amennyire ez egy nőnél egészséges és szép, nem túlzottan.

Úgyhogy a testzsírszázalék és a látvány érdekel. A kilók, centik és mások véleménye nem igazán.

2016. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hasonló magasságú vagyok, 68as derékkal, s ruhákkal.

Egyáltalán nem tartom magam kövérnek, inkább normál testalkatúnak.

2016. nov. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!