Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felül vékony, alul vastag...

Felül vékony, alul vastag vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 Éves vagyok, 170cm, az utóbbi időben sokat fogytam, de csak annyit értem el vele, hogy most felül vékony vagyok, alul meg aránytalanul vastag. (izmosabb). Mit tegyek, hogy arányosan vékony lábam legyen? Futással fogytam 13 kilót. Fiú vagyok, azt olvastam, hogy a pubertáskorban csak a gerincoszlop nyúlik, a láb még nem, tehát még van reményem, hogy vékony lábam legyen?

2016. nov. 19. 16:42
1 2
 11/14 anonim válasza:
*az szálkásít
2016. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi kérdéseket. Tehát, ha vékony lábat akarok, akkor álljak kezen vagy fussak hosszú távot. Ha lenne eszem akkor pedig hozzá edzém a felsőtestemet. Nekem ez jött le a kommentekből. Ne értsetek félre, nem szeretnék pálcika lábat, csak egy kicsit vékonyabbat.
2016. nov. 23. 23:07
 13/14 anonim ***** válasza:

Továbbra sem gondolom, hogy gond lenne a lábaddal, persze ez ízlés kérdései is (de akkor is sok izom van ott, a csudába is, nem vékonynak kell lennie).

Te izmot akarsz elsorvasztani, ehhez pedig kevesen asszisztálnak, az a helyzet. Ha nem edzel rá, akkor szép lassan csökkenni fog az izomzat, bár lábnál ez nem egyszerű :-/ Ha nagyon rosszul, fehérjeszegényen eszel, akkor is csökken az izomzat, de nem onnan megy le, ahonnan akarod és ez amúgyis buta dolog lenne, a fehérjebevitel fontos.

Nem tudsz mást tenni, csak nem edzeni lábra s remélni, hogy egyszer meg fog felelni neked. Klasszisokkal egyszerűbb pár kiló izmot összeszedni felsőtestre. Van, aki abbahagyja az edzést, eltelik 1-2 év és nem igazán esik össze. A lábat pedig mindig edzed egy picit, jársz rajta, a biciklizés is ott van, nem kell hozzá nagy súlyos guggolás és semmi, hogy vastagabb legyen. Úgyhogy nincs valami sok esélyed :(

2016. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ne hülyéskedj, az izmosabb láb sokkal jobban néz ki. Meg normálisabb is egy fiúnál. Főleg, ha a felsőtested hosszabb... Elég furán néznél ki rövidebb vékony lábakkal. Ha viszont izmos, az már jobban néz ki :)
2017. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!