Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felül vékony, alul vastag...

Felül vékony, alul vastag vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 Éves vagyok, 170cm, az utóbbi időben sokat fogytam, de csak annyit értem el vele, hogy most felül vékony vagyok, alul meg aránytalanul vastag. (izmosabb). Mit tegyek, hogy arányosan vékony lábam legyen? Futással fogytam 13 kilót. Fiú vagyok, azt olvastam, hogy a pubertáskorban csak a gerincoszlop nyúlik, a láb még nem, tehát még van reményem, hogy vékony lábam legyen?

2016. nov. 19. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha izmosabb vagy alul, akkor eddz felsőtestre. Még igen ifjú vagy, így ne súlyzókkal, inkább saját testsúllyal.

Pálcika lábakat ne akarj, ha van izmod, örülj neki.

2016. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem mit akarsz mondani, mindenki azt mondja, hogy előnyös, hogy izmos a lábam, de a baráti körömben, mindenkinek vékony lába van, ami meg a lábamon van az nem zsír, a vádlim is elég vastag. A felsőtestem egyébként is hosszabb, mint az alsó.
2016. nov. 19. 16:45
 3/14 A kérdező kommentje:
És egyébként is jobban szeretnék vékony lenni, mint izmos.
2016. nov. 19. 16:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éheztesd magad, és legyél anoreiás, bulímiás, testképzavaros. De komolyan, milyen válaszra vártál? Ha hülye vagy, akkor csak diétázz életed végéig.
2016. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj fogyni szerintem. Nagyon gáz, ha egy fiúnak pálcika lába van. Inkább erősíts felsőtestre, hogy arányosan izmos legyél mindenhol. Hidd el ez jobban bejon a lányoknak!
2016. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább örülj, hogy izmos a lábad.

Az olyan nevetséges, amikor egy férfinak vékonyabb lábai vannak, mint a barátnőjének :)

2016. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Allj kezen :D
2016. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy? Abból indultam ki, hogy nem vagy olyan iszonyatosan izmos lábú (14 évesen ez eleve nehéz, de nem úgy néz ki, hogy nagyon edzenél rá, bár ha sprintelgetsz, amiről nem tudok, az tud izmosítani), mindössze nem pálcika. Ami jó. Akármilyen is a környezeted. Megértem, ha nem akarsz izmos lenni, a párom sem akar, 38 éves fizikai munkás férfiként 176 centihez 63 kilósan néz ki jól, akkor viszonylag szálkás (nem eresen, szép kis puhán, lekerekítetten, ahogy egy nem annyira szálkás nő...). De vastag a combja, meg is lepődöm rajta néha, mennyire. De mégis milyen legyen, áll rajta, biciklizik, rengeteg nagy izom található ott... Láb, nem vékonyka faág a szilvafa legtetején...


A vékonyságot, karcsúságot, akár a feminin vagy androgün kinézetet is támogatom, ha egy srác valamiért azt akarja, de a csontvázszerű pálcikaság már egészségtelen és elég siralmas kinézetre is (OK, ez ízlés). Ennyire nem jó toleránsnak lenni, nem is vagyok az. Persze ez egyes típusokat nem érdekel, tudom.

2016. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ne legyél hülye, kérdező! :D


Ha hozzáedzed a felső feled a lábaidhoz, akkor az összes korodbeli csaj téged akar majd... én nem hagynám ki a lehetőséget... :)

2016. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ha ennyire nem akarsz izmos lenni,mint ahogy a legtöbb válasszoló mondja,akkor fuss hosszú távot.(nem kell nagyon sokat,se pedig gyorsan!)

Max. 10 kilométert.

2016. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!