Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a hasam csökkent...

Hogyan tudnám a hasam csökkenteni?

Figyelt kérdés
15éves vagyok, 6hónap alatt 22 kilótól szabadultam meg, most vagyok 85kg 182cm. Azért álltam meg,mert ideális szerintem, viszont a hasam még mindig eléggé nagy. Tudom, hogy nincs egypontú zsírégetés, de fogyni tovább nem szeretnék, mert akkor már elég gebe lennék, p ki fogynám megint a sok ruhám...esetleg hasizom erősítéssel nem tudom valamennyire kiegyenesíteni valamennyire, vagy valami tipp?

2016. okt. 13. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasizongyajorlattal inkabb csak none a hasad mivel epitened ra az izmot. Csak dietaval megy a pocak sajnos. En is ezzel kuzkodok de nekem meg oldalra is megy egybol ami a legrosszabb. De igyekszem .
2016. okt. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A nagy has több dologból állhat: kívülről a zsírréteg csak egy része, lehet még sok salakanyag a beleidben, kitágult/felfúvódott gyomor és belek, illetve a belső szervek között lerakódott zsír. Én egészséges táplálkozást javasolnék, ezen túlmenően ha nem akarsz fogyni, akkor kb. annyi kalóriát célozz meg, amennyit elhasználsz, ha edzenél is, akkor többet. A hasizmokat érdemes megerősíteni, hogy jobban tartsák a beleidet, de ne csak hasra eddz, hanem a hátadra és a törzsed oldalára is. Ne egyél egyszerre túl nagy mennyiségű ételt, és legyen az étrendedben sok zöldség, és egy kis gyümölcs is. A szénsavas italokat hagyd el. Napi 1 kiskanál lenmag pedig segít kipucolni a lerakódott salakanyagot (a testmozgás is).
2016. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :)
2016. okt. 14. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!