Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsit fogyás, kicsit öltözköd...

Kicsit fogyás, kicsit öltözködés egy lent leírt testalkathoz. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Én nagyon duci lányka voltam, mígnem elkezdtem sportolni. Bár eleinte nem törődtem az étkezéssel, így elég édekesen festettem, mert nyomtam a felüléseket, futottam, így tehát nem fogytam, csak vastagodtam. AMikor aztán elkezdtem a csirkemell diétát, meglepően vékony lettem, amit naponta vagy öt ismerősöm megjegyzett, viszont én is és ők is úgy vettük észre, hogy minden elcsalt nap, minden zsír nekem nem a hasamra ment már, hanem a lábamra. A helyzet azóta szépen javul, azért meglátszik a sok edzés, de az a gond, hogy csak rövidnadrágban. Ha felveszem a hosszú gatyát, már nem látszik izmosnak, inkább zsírosnak. A vádlim felépítése egyébként PÉntek ENikőjéhez hasonlít, belül izmos: [link]


Csakhogy nyilván a lánynak azért sokkal szebb, és formásabb, nem vagyok egy fitness modell :D



Ehhez kapcsolódóan több kérdésem lenne:

Ha van egy lány, akinek látszik, hogy lapos a hasa, viszont nagy a vádlija, megmondanátok róla, hogy sportol, és az edzés végett olyan, amilyen nem pedig a más végett? (Pl: [link] baloldali. Nyilván ez is Enikő, és persze nem ennyire tökéletes a hasam, de az alkat itt a lényeg)


Hogyan kell kihangsúlyozni ekkora vádlikkal az öltözködésemmel, hogy edzek?

Miről lehet észrevenni?



2016. szept. 3. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első kérdésedre nem tudom a választ, látnom kellene...

Ha tetszenek a vádlijaid, és szeretnéd, ha látszanának, viselj olyan szoknyát, amiben látszanak, vagy leggingset, vagy nadrágból olyat, ami max. térdig ér.

2016. szept. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is nagy és nagyon izmos a vádlim a sportolás miatt. ezt úgy kompenzálom, hogy közepesen magas talpú cipőben/szandiban járok, sötét legingssel. Így kicsit nyújtottnak látszik a vádli és kevésbé feltűnő. Szoknyában, magassarkúban kevésbé szeretek mutatkozni, mert akkor ugye látszik nagyon h izmos és elég feltűnő.
2016. szept. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!