Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek, hogy ne...

Hogyan öltözködjek, hogy ne legyen feltűnő a soványságom?

Figyelt kérdés
Lelki problémák miatt fogytam kb 8 kilót az utóbbi fél évben. Most minden ruhám lóg rajtam, a családom meg szörnyülködik, hogy milyen sovány vagyok (180 cm/56 kg). Kérdés: milyen ruhákat hordjak, amikben nem feltűnő az alakom? Nem akarok beszólásokat. Eddig a harisnya+térdig érő bő szoknya párosításon túl még nem sokra jutottam. Van valakinek egyéb tippje?

2014. márc. 30. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy csomó bővebb szabású póló. Olyasmikat.

166/49kg

2014. márc. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem a bő szabású ruhák mégjobban lógni fognak rajtad. Inkább válassz olyan cuccokat, amik csak bizonyos helyeken feszesek. pl.:Csipőfarmer trapézos szárral. Derékon passzos felső, de a többi része laza szabású
2014. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36F voltam
2014. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De a legjobb, ha megszünteted a lelki problémát!
2014. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet..:) Én olyan ruhákat horok, ami vékony lábú lányoknak áll nagyon jól, pl miniszoknya bővebb felsővel, vagy ruha harisnyával (mintással, csíkossal),élénkebb színű nadrág. És arra figyeltem, hogy soha ne vegyek fel fölülre is meg alulra is tapadóst, mert akkor úgy nézek ki mint aki mindjárt kettétörik, ha mondjuk testhez simulós póló volt rajtam, akkor kicsit bővebb nadrágot húztam.
2014. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!