Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rakott kelkáposztát ebédeltem....

Rakott kelkáposztát ebédeltem. Rosszul tettem?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázok és ma délben jól laktam ezzel. Rizs helyett zabpehellyel készítettem és a tetején 10%-os tejföl volt. Ezen kívül ma még 2 db almát ettem. Belefér ez a fogyókúrás menübe? Délután tornázok, attól biztos jobb lesz a lelkiismeretem, de addig emészteni fogom magam, hogy most jól tettem-e, hogy ettem belőle vagy nem. :(
2010. ápr. 19. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

jézusom, el fogsz hízni....



most komolyan, ki a franc mondta, hogy fogyókúra alatt nem lehet normális kaját enni?

2010. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már elvagyok, ezért is szeretném csökkenteni a kalóriabevitelt. Emiatt csináltam rizs helyett zabpehellyel és sovány tejföllel. Jól laktam és most lelkiismeret-furdalásom van :S Vagy ne legyen?
2010. ápr. 19. 12:42
 3/10 anonim ***** válasza:
én is fogyózok, reggelira pörkölt volt tésztával, most délben pörkölt krumplival...mégis fogyok
2010. ápr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

első újra: ne legyen lelkiismeret furdalásod



amúgy hány kg vagy? hány centi? milyen nemű? mi a megszokott étrended? sportolsz? milyen munkát végzel?

2010. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
MI a baj a rakott kellel ? Ez abszolút fogyós kaja, ahogy így leírtad. Mi hizlaló van benne? Úgy kb semmi....
2010. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok és kb. 85 kiló szóval van miből fogyni. Szülés után maradt rajtam ez a sok plusz kiló. Két hete életmódot váltottam. :) Sok gyümölcsöt, zöldséget eszek sovány husival és mellette heti 6x stepperezek 45 percet. Azelőtt semmit nem csináltam, szóval az első pár nap nagyon nehéz volt, most pedig már alig várom, hogy ráállhassak a gépre. :)
2010. ápr. 19. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:

A rakott kellel semmi gond, ha nem volt zsíros.

A reggeli 2 alma viszont nagyon kevés. Remélem, legalább vacsorázol (sali, hús). De kellene normálisan reggelizni, teljes kiörl. kenyerből egy keveset. Szendvicsnek, sok salival.

2010. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértve: egyél többet
2010. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam enni ebédre,de csak húsból,káposztából és tejfölböl csinálom. Legközelebb csináld igy,és akkor tutira nem lesz lelkifurdalásod,hiszen csak hús meg zöldség...
2010. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Szerintem,amit készítettél egyébként is diétás,hisz a káposzta zsírégető.A zabpehely rostban gazdag.A tejföl elméletileg nem fogyókúrás.De hát ennyi kell a szervezetnek.Koplalással amúgy sem lehet fogyózni.Reggelizz és ebédelj.Este ha éhes vagy,akkor pedig egyél fehérjében gazdag ételt.Hosszú távon biztos súlycsökkenés.

2010. ápr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!