Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy kb.1 hónapig...

Hogy van az, hogy kb.1 hónapig minden egyes nap reggeliztem, aztán délben ebédeltem (maroknyi kajákat, és ezután a nap folyamán már SEMMIT nem ettem) elhagytam az összes édességet, rengeteget ittam, és ennek ellenére híztam 3,5 kilót?

Figyelt kérdés
Ez a 3.5 kiló nem látványos hízás,de a mérlegem mutatja és nagyon zavar. Teljesen el vagyok keseredve. Ennél jobban szenvedni nem lehet, mégsem ér semmit. Segítsetek!!! Mit kell még tegyek?
2009. máj. 28. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Lényegében koplaltál, a szervezeted meg átállt tartalékoló üzemmódra és pakolta zsírba a kaját. Gondolom edzés az elfelejtődött...
2009. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
nemtom miért lett az 1. leszavazva pedig totál igaza van
2009. máj. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

1.-esnek nyomtam egy zöld kezet, mert ez így van (én is ezt írtam volna)

Ki volt megint az a barom aki lepontozta a jó választ?

2009. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy a maroknyi kajáid összetétele nem jó. Ezen kívül délután is egyél valamit. Egyél zöldségfélét, gyümölcsöt többet, szénhidrátot keveset, a zsír pedig hanyagolható a fogyókúra alatt.

A sport pedig nélkülözhetetlen!

2009. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!