Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy kicsit hízzak?

Mit tehetnék hogy kicsit hízzak?

Figyelt kérdés
Most elég fura lehet a kérdésem,de én egy 164 centis lány vagyok aki 62 kiló.Nagyon aránytalan a testem,és mióta egy betegség miatt lefogytam 69-ről ennyire,azóta nagyon rosszul érzem magam a bőrömben :( nekem az a 69 kiló tökéletes volt,akkor éreztem magam a legjobban a bőrömben,nagy volt a mellem és szép volt az arcom,de mind ez a múlté.Az a baj h dohányzom,és félek emiatt nem megy a hízás pedig eszem.futok is.Mit kéne tennem h felszedjek pár kilót :S így nagyon a béka se*ge alatt van az önbizalmam :(
2010. ápr. 18. 15:53
 1/8 anonim válasza:
100%
Előszöris szokj le a dohányzásról.... és egyél estefelé amikor már nem tudod ledolgozni a kilóidat.... enyi az egész... vagy csak simán egyél nehezebb ételeket ... sok sikert hozzá :)
2010. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egyél 3 óránként 3 szelet fehér kenyeret sok teavajjal és mézzel. legalább 5ször egy nap.

pár nap és garantált plusz kilók

2010. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aszta, minden elismerésem ebben a bonyolult világban ahol a sovány is fogyni akar! Egyél több szénhidrátot, de jó minőségűt: rizs, kumpli, tészta
2010. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zabálj. Nehogy már hízáshoz kelljen tanácsot adni, egy exmolett csajnak.
2010. ápr. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad meg, hány éves vagy, de szerintem a 164-hez nagyon sok a 69 kg. A 62 normális.

Ha mégis hízni akarsz, koplalj egy hétig, aztán térj vissza a rendes kajáláshoz. Hízni fogsz. (Jojó-effektus.) De én a helyedben nem tenném.

2010. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
abszolút nem voltam molett,volt hasam egy kis hasam és nagyon nagy mellem,a lábam és a karom normális volt,a lábam szinte nem is ért össze,csak felül kicsit,de mihelyst lefogytam,a lábam karom undorító vékony,mellem sokkal kisebb arcomból is fogytam és a hasam meg maradt.És én így valahogy nem akarok maradni,edzéssel sem tudtam javítani a helyzeten sajnos.Lehet számokban sok,de sokkal emberibben néztem ki mint most :(,és sajnos eszem amennyit bírok,de nem hízok...
2010. ápr. 19. 17:05
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is sok a 164 centihez a 62 kiló.Én vagyok 178 és 60kiló.De a legjobb módszer ha az ,,alvási zónában" eszel 22-23 után!biztos zsír!

2010. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eszem mint állat,de nem segít,most mértem meg magam 61,7 nem értem,és így rohadtul nem tetszem magamnak :(
2010. ápr. 22. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!