Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha sok vizet iszom, akkor nem...

Ha sok vizet iszom, akkor nem tud összeszűkülni a gyomrom?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kérdezhetsz ilyent. Fizikai képtelenség! Japán és kínai orvosok serint az egészségünk fenntartása érdekében éhgyomorra meg kellene inni 6,5 dl. vizet és utána 45 percig semmit /kávét sem/ fogyasztani. Én ezt a módszert egy jó ideje követem.
2010. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első ez érdekes.Mivel indokolták?? Min segít ez a módszer??
2010. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

A teljes válasz:


IGYON VIZET ÜRES GYOMORRA


Japánban manapság népszerűm, hogy minden reggel, közvetlenül ébredés után vizet isznak. A vízkúrát nagyon sikeresnek találta egy japán orvosi társaság, mintegy 100 százalékos gyógyulás az alábbi betegségekre


Fejfájás, testi fájdalom, szívrendszer, reuma, gyors szívverés, epilepszia, túlsúly, asztma, tbc,


Agyhártyagyulladás, vese és vizelési betegségek, hányás, gyomorpanaszok, hasmenés, aranyér, cukorbetegség, székrekedés, mindenfajta szembetegség, méh, rák, mens. Rendellenesség, orr-fül gége betegségek.


Kezelési módszer:


1. ahogy reggel felébred, mielőtt fogat mosna, igyon meg 4 x 1,6 dl vizet (kb 6,5 dl)

2. mosson fogat, de legalább 45 percig semmi ne igyon vagy egyen

3. 45 perc eltelte után ehet, ihat, mint normálisan szokott

4. A reggeli, ebéd vagy vacsi elfogyasztása után 2 óra hosszat semmit ne egyen, vagy igyon

5. Azok, akik idősek vagy betegek és képtelenek egyszerre 4 pohár vizet meginni, akkor az elején kezdjék kis mennyiséggel és fokozatosan érjenek el a 4 pohár víz megivásához naponta.

6. A fentiekben felsorolt gyógymód kigyógyítja a betegeket bajaikból, és mindenki egészségesen élhet.

7. A reumás betegek a fenti kezelést az első héten csak 3 napig csinálják, és a második héttől már minden nap csinálhatják.


Ennek a kezelésnek nincsenek mellékhatásai, legfeljebb az elején gyakrabban kell pisilni.


Az a legjobb, ha folytatjuk ezt a kúrát, és mindennapi életünk szerves részévé tesszük


IGYON VIZET, MARADJON EGÉSZSÉGES ÉS AKTÍV


A kínaiak és japánok forró teát isznak étkezéskor – mi hidegvizet. Itt volna az ideje, hogy mi is megváltoztassuk ivási szokásainkat étkezés alatt. Semmit sem veszítünk, csak nyerünk.

2010. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Azta, ez jobb mint a ráolvasás! Gyurcsók mester sem mondaná szebben!
2010. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen a válaszod:) Nem hangzik rosszul+általában kiderül,hogy nekik van igazuk:))
2010. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
15.49-nek. Amióta követem ezt a módszert a szemem lényegsen javult /minden gyógyszer nélkül/ Már megszoktam a reggeli vizivást és nem is fogom abbahagyni. Nekem megéri. A másik szkeptikus hozzászólónak: nem hiszk semmiféle Gyurcsókban, semmiféle hókusz-pókuszban. Itt egészen másról van szó.
2010. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!