Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 162 cm,54 kg vagyok, mennyi...

162 cm,54 kg vagyok, mennyi lenne szerintetek az ideális haskörfogat?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 19:41
 1/5 crudy ***** válasza:
Nem győzőm mondani mindig, és biztos neked sem fog tetszeni, hogy a számokkal csak számolunk de nem következtetünk semmire. Tehát ha a tükörben jó vagy akkor az az ideális.
2016. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hiába mondjuk egyeseknek, hogy a tükörbe ha belenéz stb... Sokan testképzavarosak, tehát pszichológiai esetek. Hiába mondjuk, hogy teljesen oké, ha ő kövérnek hiszi magát és bebeszéli magának, hogy kövér, akkor nyilván saját magára fog hallgatni és nem ránk.


Most visszatérve a kérdezőre: Teljesen rendben van a súlyod, egy grammot se kell fogynod. Haskörfogat? Mi a francnak? Mit kezdesz vele? Hastáncra szeretnél menni talán?

Ha zavar a pocid, akkor kezdj el mozogni és este ne egyél szénhidrátot.

2016. jún. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sqrt(ln(sinh(162cm)*exp(54kg)))+mod8(54kg/6)^9/tanh(162cm+ctg(5))
2016. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor inkább úgy kérdezem hogy a 81 cm szerintetek sok? egészséges-e
2016. jún. 15. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:

81 cm? Wow, te még extrémebb vagy, mint én, gondolom, CSAK hason van akkor felesleged, izmod pedig minimális.

81 cm sok egy kicsit. A súlyod jó lenne, de egyébként az fontos, hogy mit látsz a tükörben és reng-e a háj a hasadon. Nekem ilyen számokkal (már ami a derékbőséget illeti s a magasságom is majdnem ez, csak 10 kilóval nehezebb vagyok) igen hájas a hasam, elég sokat kell még fogynom zsírból s persze izomra is nagy szükségem van.


De az nem érdekel, hogy mekkora lesz a haskörfogatom, de ami főleg nem érdekel, az a comb, vádli s ilyenek, ahol az izom miatt nem is jó a vékonyság...

2016. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!