Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy vibrációs...

Mit kezdjek egy vibrációs övvel, egyáltalán mire jó?

Figyelt kérdés

A barátom vett ilyen övet, de nem igazán használta, ezért most nekem adta. Utána olvastam [link] és ezt elvileg fogyásra használják az emberek... Az ilyenekben nem nagyon hiszek, mivel diétával és taposással tartom magam formában. Valakinek van tapasztalata az ilyen gépekről. Van egyáltalán haszna?

köszönöm


2010. ápr. 11. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen fogyni nem lehet tőle, de csak így tudják eladni. Van egy réteg, a bizonyos 30-45 közti elhízott, akaraterővel nem rendelkező nők társasága, akik a dobozolt ürüléket is megvennék ha azt mondanák rá, hogy lefogynak tőle.

Egyébként kellemes érzés a használata, tévézés közben szeretem. :)

2010. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az tuti, hogy nagyon relaxáló.:)
2010. ápr. 11. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsőt csak annyival egészíteném ki, hogy sajnos nem csak a 30-45 év közötti akaratgyenge nő veszi meg, hanem az összes többi akaratgyenge embertársa is.

Egyébként semmire nem jó, csak jó érzés.

2010. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!