Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott valaki úszással?

Fogyott valaki úszással?

Figyelt kérdés
Sikerült valakinek úszással fogyni? Vagy esetleg más sportot válasstak?(mit?)

2016. ápr. 2. 22:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
én mindenkit felpontoztam,tudom,hogy az étkezésen múlik,de engem a sport része érdekelt a dolognak.:)
2016. ápr. 4. 19:20
 12/12 anonim válasza:
Gratulalok az elottem valaszoloknak. Le a kalappal elottuk. Ez igen. Maradj nyugodtan az uszasnal. Nagyon sok kaloriat egetsz el, izzadsz kozben csak nem erzed. Attol fugg igazabol jogy csinalod. En pl uszom, igaz, versenyzem, es heti 10x uszom napi 13-15 kilometereket, de egyedul edzotaborokban figyelek oda az evesre. Mikor itthon vagyok... Huhh.. Kedvenc kajam a szalonna, csoki.. Minden ilyen lecsuszik. A menzan ebedelek nap mint nap.. Azt a felfujt szart! Egyre figyelj, ne egyel sok burgert. Nekem van hogy egy edzes alatt 1 kilot mozog a sulyom ugy h megiszok fel litert, de egyebkent, gondolom nem ugy uszol mint en.. Ha azt csinalod, hogy minden uszas utan bemesz a konditerembe es raulsz a szobabiciklire es letolsz 45 percet (5 bemelegites 35 eros 5 levezetes) nagyon jo alakod lesz 😉
2016. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!