Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni pár...

Hogyan tudnék leadni pár kilót itthon? (férfi)

Figyelt kérdés
182 cm vagyok kb és 90 kg kb, szóval van rajtam felesleg bőven és szeretnék itthon leadni pár kg-t. Fekvőtámasszal, guggolással, felüléssel, szobabiciklivel megoldható? A táplálkozás nekem, mivel jó részt sajnos, csak este tudok enni, de bőven szoktam érdességet, süteményt is enni, de tudom, hogy ezeket el kell hagynom. Köszönöm a segítségeket, véleményeket.

2016. jan. 10. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz utána s végezz teljes testes edzést, nem rossz, amiket írtál, de nem minden fontos izomcsoportot edzenek meg kellőképpen.

Az esti evés még nem gond, bár ha ez neked rosszul esik, akkor nem szerencsés. Alapvetően az összmennyiség s persze az összetétel számít, az eloszlás és időzítés nem, csak az a kérdés, bírod-e úgy, ahogy lehetőséged van rá, nyilván van, aki napi többször is megéhezik, bármilyen is az étrendje.

Az édesség nem kizáró ok, a kalóriadeficit a legfontosabb. Olyan még lehetséges, hogy valakinek bekavar az édesség, fizikailag vagy lelkileg, de alapvetően fogyni kell édességgel is. A párom mindig édességgel fogy (gyorsan, könnyen, az a fajta, de hízni se nehéz neki), eddig én is úgy fogytam 20 kilót, de most már előnyösebb csökkenteni a mennyiséget, mert nem kavarna be, de ha elkezdek édességet enni, akkor egész nap édességet akarok enni s nem tartozik a leglaktatóbb ételeim közé, bármennyire is szénhidrátszegény (a szénhidráttól pedig élből éhes leszek). Ha sokat mozognék, ehetném, így nem.

Neked elvileg könnyebb fogynod, mint nekem, mivel jóval nagyobb vagy, izomtömegben is... De ha el tudod hagyni az édességet, támogatom a dolgot, mindenképpen tutibb úgy s a testednek nincs szüksége rá (azért néha ehetsz legalább jobbfélét, amennyiben fontos számodra).

2016. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Este szoktam enni sokat, hozzászoktam, mert egyetemen, csak este tudok enni (este 10 fele szoktam), napközbe nem. Mikor itthon vagyok, akkor normálisan eszek dél fele, meg este 6 fele. Az édesség fogyasztásom, az 1 csoki meg pár darab cukor szokott lenni, meg néha naponta pár szelet sütemény. Leginkább hasamon van felesleg, az "növekedett", ami zavar nagyon.
2016. jan. 10. 23:04
 3/3 TXCowboy ***** válasza:

182-es magasággal a 90 kg teljesen jó. Én 180 vagyok 120 kg. Én a helyedben inkább ráálnék egy normális táplálkozásra és edzésre, formajavítás célzattal.

[link]

[link]

2016. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!