Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 centi vagyok,16 éves...

163 centi vagyok,16 éves lány, csúnyán kerekítve mondjuk 100 kiló. ( minden mérleg mást mutat. ) Hogy fogyhatnák?

Figyelt kérdés

Suli közben lehetetlenség eljárni bárhova is. A sietség miatt a város mások végébe (nem túl hosszú, fél óra) reggel busszal megyek sietség miatt, de délután, ha tehetem, speciel mindig gyaloglok. (Jó időben reggel is.) . Egyszobás családiban vagyunk, lehetetlen, hogy otthon tornázzak, mert itt van a 2 öcsém, a szüleim, nincs hely. Sulis kondiba viszont nincs idő elmenni. Fogyoznék... De hogy? 163 centi vagyok, kb. 100 kiló, és 16 éves. Fogynék. De akaraterőből is híján vagyok... És még egy kérdés:

A tokából hogy lehet eltüntetni? Mert az nagyon csúnya :(

Amúgy se csípőm, se derekam. Úgy nézek ki, mint egy óriás, akit a fejénél fogva lenyomtak, és minden így keletkezett feleslege egyszerűen körülfolyta. Undorító.


2008. szept. 15. 15:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok megint

Kiegészítés:


Azt hogy honnan fogysz nem te döntöd el. nem fogsz hasról fogyni a felüléstől vagy hasonlók. Ez genetikai dolog. Szóval ezt a többivel együtt kell ledolgoznod.


Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.

2008. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Dokihoz jelenleg nem sok időm lenne elmenni, talán majd szünetben. Amúgy halkan megjegyezném, hogy pár hónappal ezelőtt volt is a súlyom miatt vérvételem, és azzal nem is volt semmi baj.
2008. szept. 16. 18:44
 13/14 A kérdező kommentje:
Ohh, és az úszáshoz csak annyit, hogy sajnálom, de nem tudok úszni, 9 hónapig tanultam, de nem merem ledugni a fejem a víz alá, és a mélység is zavar :(
2008. szept. 16. 19:19
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A fogyáshoz (egy egészséges ember esetén) a kitartáson és akaraterőn kívül más nem kell. Kevés kalória, és némi mozgás, mindezt kitartóan ötvözni a kívánt súly eléréséig.

Kicsit úgy érzem a kommentjeidből, hogy nagyon utálod ugyan a kinézeted, de a tenni akarás még nem érkezett hozzád. Van egy idegesítő mondás, hogy az embernek arra van ideje amire időt szán! A nap 24 órájából 1 óra intenzív gyaloglás valahogy csak össze kell hogy jöjjön, ha másképp nem megy vedd el az alvás idelyéből, vagy a netezésből, tv-ből stb...

2008. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!