Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám vékonyítani a...

Mivel tudnám vékonyítani a vádlim?

Figyelt kérdés
Sajnos elég vastag a vádlim,de nem izmos,inkább hájas,és a térdemmel is ugyanez a helyzet.Mivel/hogyan lehetne vékonyítani?Rubint Réka tornái vékonyítja,v vastagítja?
2010. márc. 22. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez engem is érdekelne. Egyébként van egy módszerem.
2010. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez engem is érdekel.A szüleim is ezzel szekálnak,mindig azt mondják,hogy némelyik focistának sincs olyan vádlija,mint az enyém:(

Első vsz. leírnád a módszered??

15/L

2010. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

1. válaszoló vagyok:Megpróbálom elmagyarázni:)

Én zenére, vagy miközben tévézem szoktam csinálni:

Kisebb terpeszbe állok, és egyik lábamra ránehezkedek,és amelyik szabadon van azt hátrahajlítom. Ezt felváltva csinálom ritmusra a lábaimmal felváltva, kb. 10-15 percig.

Remélem érthetően magyaráztam el.

Nekem használt.:)

2010. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudok rá egy gyakorlatot. Kis terpeszállásba állsz és lábujjhegyre ágaskodsz, de úgy, hogy a bokád egyenesen előre nézzen, ne forduljon ki, a lábfejek egymással párhuzamosak. A pipiskedést megismétled vagy 20-szor. először csak egy - két másodpercig, majd egyre növeled az időt kb.20 másodpercig (elszámolsz magadban 20-ig vagy tovább).

Ezek után (mint minden torna után nyújtani kell: kitörés pozíció, csak most a hátul lévő lábadat egyenesben tartod és az elől lévő térdedre helyezed a súlyt. Ha érzed, hogy feszül, akkor jó.


(ez amúgy R.Réka egyik kártyáján volt rajta.)

2010. márc. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 3-3 centit faragtam a vádlimról így : steppadra álltam, ha nincs ilyened első osztályő a lépcső is. ráállsz, és a pipiskedés fordítottját csinálod, vagyis lefele engeded a sarkad, utána fel, amígy a lécsőve vagy paddal egyenesbe nem kerülsz. Utána megint leengeded aztán fel. Szóval nem pipiskedsz, hanem lefele engeded a sarkad:)
2010. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. márc. 22. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kocogás. nekem vastag dagi vádlim van. Azt mondták ne járjak futni mert jaj még rondább, vastagabb lesz. Butaság, én ennek ellenére elkezdtem. Már hónapok óta futok naponta, vagy legalább hetente 3 alkalommal 30 percet. A vádlim elkezdett megkeményedni, a hájacska pedig megy lefelé. Nagyon szép és jó megfogni, hogy alakul. Magassarkúban megjegyezték már milyen szép formás. Én ajánlom mindenkinek.


21/L

2010. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Na sikerült valamit elérned? :)
2010. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

sziasztok!! nekem ugyanez a kérdésem, hogy hogyan lehet vékonyítani a vádlit..

Az a helyzet hogy nem vagyok dagi, még felesleg sincs rajtam, na jó talán a combomom [ :) (de kinek nincs? ) ] Azért lettek ilyen nagyok a vádlijaim , mert 8 évig táncoltam és sok erősítő gyakorlatot végeztünk aminek hatására egy buci lett a szép formás vádlimból.. Most úszni járok, remélem nem lesz nagyobb a vádlim a mostaninál. :) Tudtok vékonyaknak is valami jó módszert??

2011. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!