Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vékonyítani a...

Hogyan tudnám vékonyítani a vádlim?

Figyelt kérdés
Lány létemre elég vastag és erős a vádlim, nem zsíros, hanem izmos. Amikor befeszítem érezni rajta, hogy színtiszta izom, ezért futni és biciklizni nem szeretnék, mert félek, hogy ráerősít. Van valami olyan gyakorlat amivel vékonyíthatnám? Az nem baj, ha közbe mást is meg kell dolgoztatnom.
2011. júl. 17. 02:52
 1/10 vanbor? válasza:
Sztem egy jó vádli szexi! Ne akard vékonyítani ha nem löttyedt!
2011. júl. 17. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kép?
2011. júl. 17. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A szép izmos láb eltüntetésére 1 tuti módszer létezik:

Fuss! Sokat! Nagyon sokat! Ha heti 6x lefutsz 10-12km-t akkor hetek alatt felszámolod a vádlidat! Ezt garantálni tudom... sajnos más ilyen gyakorlat nem létezik rá. Ha rövid távot futsz (pl. 2km), akkor megint csak az ellenkezőjét érheted el, lényeg a hosszú, nagyon hosszú táv. Biciklire ne is gondolj, mert amire letekered azt a mennyiséget amit futással el tudsz érni az legalább 5 óra, ha nem több.

2011. júl. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem ne akard, hogy vékonyabb legyen. Örülj neki, hogy szép izmos vádlid van. :) Én is hogy szeretnék olyat de sehogyan se jött még össze...
2011. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért szeretném vékonyítani, mert pici vagyok és a magasságomhoz nézve vastag. A hosszútávfutás tényleg használni fog?
2011. júl. 17. 16:09
 6/10 anonim ***** válasza:
kép?
2011. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs kép, minek kép? Világosan leírtam, hogy mi a bajom és mit szeretnék.
2011. júl. 17. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:
ha látnánk mi a probléma, több tanácsot kapnál...nem olyan kép kell, amin pucér vagy vagy felismerhető lennél...egy felöltözött kép, amin látszik a lábad és te a derekadig teljesen jó lenne
2011. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"A hosszútávfutás tényleg használni fog?" nem b+ viccből írtam... ha tényleg nem zsíros akkor igen.
2011. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kifejezetten mások véleményét és tapasztalatát akartam megtudni ezzel a kérdéssel, nem a te replikádat. Elsőre is felfogtam és meg is köszöntem a tanácsodat.

Nem fogok képet csinálni.

2011. júl. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!