Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok pár tippet adni?

Tudnátok pár tippet adni?

Figyelt kérdés

Tavaly ősztől tavaszig sikerült leadnom kb 10kg-ot,heti pár alkalom kocogás és diéta mellett. Kb 90kg ról indultam,lementem 80ra és azóta visszajött,82 körül vagyok. (175 cm,21éves nő vagyok)


Az a helyzet,hogy szeretném folytatni és leadni még minimum 10kg-ot,bár szerintem több is rám férne mert minden felesleg a hasamon van..

Viszont még szülőkkel élek és a nevelő apám tavasszal kicsit bekattant és ő eldöntötte,hogy nem lesz több külön főzőcske, egy nap egy -féle kaja lesz csinálva és mindenki azt eszi. Így nem tudom hogy tudnék diétázni. Mozogni meg tavaly sem volt túl sok időm,szerintem a diéta miatt fogytam inkább,és sajnos most sincs több időm. Végzős vagyok, 2 szakmai vizsgám lesz tavasszal és elég sokat kell tanulnom, emellett dolgozom is.


Tudnátok pár tippet adni,hogy mit tegyek? Főleg így,hogy csak az itthoni kosztot tudom enni,nincs külön csirke,hal,egyéb húsok meg saláták készítése mert akkor az lesz hogy a kaját meg akkor ki fogja megenni.. illetve nem tudom,hogy a kocogással érek e el valamit. Heti 2x nem nagyon tudok mozgást beiktatni,úgyhogy ha van valami hatékony ötletetek akkor mindent szívesen várok.

Köszi előre is



2015. nov. 5. 16:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Heti 2nél többször *
2015. nov. 5. 16:39
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. nov. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Annanéni válasza:
Nem az a lényeg mit eszel, hanem hogy mennyit, szerintem. én leadtam úgy 15 kilót két hónap aatt, hogy nem fóztem külön magamnak, hanem ettem azt, amit a családnak is főztem, de lefeleztem a szokásos adagot. Így nem volt vitaminhiányom, nem kaptam szorúlást-hasmenést, meg nem költöttem 3x annyit diátás vacakokra, amitől csak a gyártó gazdagszik. Ja, és mozogj, amikor csak nem ülsz. Ha otthon vagy, nem kell órákat tornázni, bár nem árt, de ha nincs idöd, elég ha l mosogatás, taksizás közben táncolsz valami jó ritmikus zenére. ez amúgy is mehet minden fogyozás nélkül is, jót tesz a hangulatnak..
2015. nov. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!