Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok-sok aerob mozgás, kevesebb...

Sok-sok aerob mozgás, kevesebb+egészségesebb kaják és ennyi az egész nem?

Figyelt kérdés
Én így gondolom ezt az egészet, nem értem minek túlbonyolítani, fölösleges idegeskedés... Ha úgy érzem többet ettem, többet is mozgok és kész, nem számolgatni meg mittudomén...
2010. márc. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De azért oda kell figyelni az ételek fehérjetartalmára, szénhidráttartalmára, zsírtartalmára, satöbbi.

Nem elég csak lemozogni.

Sőt, elmondom neked, hogy egykiadós vacsorát egy egész napba tellene lemozogni...

2010. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 timido ***** válasza:
de ennyi kb. De ha hájból akarsz fogyni, akkor olyan mozgásokat csinálj, ahol a pulzus számod ugyanannyi, magyarán ugyan úgy veszed a levegőt, mintha nem mozognál, de érzed hogy izzadsz. Ilyenkor égeted a zsírt. Én is így csinálom, és mivel nem sietek a fogyóval, így én ugyan annyit eszek. de mindig látom, hogy a hasam egyre feszesebb, mert mellette csinálom a videokat. :)
2010. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: persze azért én sem úgy gondoltam, hogy nyugodtan lehet bármilyen hizlaló kaját enni, csak ezt nem írtam oda, én egyébként egészségesen táplálkozom, de nem méregetem ki magamnak az adagokat...

2. válaszoló: további sok sikert a fogyáshoz :)

2010. márc. 14. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi. Csak kb. fél órája javasolták valakinek, hogy az update lisztet helyettesítse búzadarával. Szóval nem mindenkinek evidens, hogy mi az, ami egészséges, mi az, ami nem.

Az update liszt Isten tudja, miből van, a búzadarában meg több a szénhidrát, mint a fehér lisztes lekváros derelyében.

2010. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Krisz85 ***** válasza:
Tudod mindenkinek más a célja. Van aki komolyabban akarja csinálni, mert sok rajta a felesleg, egységnyi idő alatt a lehető legtöbb zsírtól akar megszabadulni még egészséges ütemben. Van akinek ösztönösen jön, ez egyénfüggő, tovább a zsírbontás mértéke is genetika. Van aki 300g szénhidráttól sem hízik, és van aki igen, én speciel hiába a mindennapos kemény edzés 250 g szénhidrát főlött zsírosodom pedig heti 8-10 x tréningezem. És ami a vicc, hogy 385 gramm szénhidrátot kéne ennem, és elvileg akkor sem esne a súlyom, de hát a genetika.......
2010. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!