Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elipszis tréner használata...

Elipszis tréner használata hatásos? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

8-10 kilót szeretnék leadni. 170 cm vagyok.

Persze mellette odafigyelek az étkezésre is.

Naponta mennyi ideig és milyen fokozaton érdemes használni?


2015. aug. 20. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A semminél sokkal jobb, meg nyilván függ az intenzitástól is, hogy mennyit használ, de alapvetően nem egy túl nagy sport.
2015. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A semminél jobb az igaz. Egyébként az a baj vele hogy egyszerűen nincs jól kitalálva ez a szerkezet mert se zsírégetéshez se erősítéshez nem optimális.

Egy sima szobabicajjal sokkal hatékonyabban tudtam zsírt égetni mint az elipszissel. A bicajnál az a trükk hogy reggel kaja előtt kell tekerni kényelmes tempóban 40-60 percet megállás nélkül úgy hogy a pulzus szám 130 alatt maradjon.

2015. aug. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor használom, ha későn érek haza és már nem tudok kimenni futni vagy ha nagyon extrém az időjárás (felhőszakadás, zivatar).

Én csak szinten tartáshoz használom, egy ideje a szervezetem nagyon igényli a mozgást. 110 kg-ról fogytam le 82 kg-ra (182 cm vagyok) csak futással és elliptikus trénerrel. Na meg persze odafigyeltem, hogy mit eszek. Most már mindent eszek, de ésszel és érdekes, nem jönnek vissza a kilók.

Én szeretem, mert kíméli a térdemet és nagyon is meg tud izzasztani. Kb. 40-45 percet szoktam használni, váltott fokozatban. Próbálom szimulálni a futásnál található terepviszonyokat (nem alföldi vagyok :D ). Folyamatosan könnyítem, illetve nehezítem, én programot is tudok írni. Pörgős zenét hallgatok, ez jól motivál arra, hogy gyorsan hajtsam.

2015. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!