Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek 2,5 het alatt...

Hogyan tudnek 2,5 het alatt 10 kilot lefogyni? -lany vagyok.

Figyelt kérdés
nagyon fontos!
2015. júl. 3. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

hús,zsír,tojás,zöldség evés és napi 1 óra szobabicikli.

így lemehet 2-4 kiló akár ami látszódhat többnek,mert feszesedhet a bőr.

2015. júl. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt a strandszezon, előbújnak a ducik is? :D Talán nem csak a strandszezonra kéne lefogyni. :D
2015. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. Hallottam már nagyon kövér férfiakról, akik kemény diétázással hetente 2 kilót is leadnak s ezt az ütemet tartják sokáig, szóval nem vízből... De egy lány (lányoknak tipikusan nehezebb az ilyesmi), aki nem is 150 kilós... Ha összehoz heti 1 kilót, az nagyon boldog lehet.


Nem, nem olyan fontos. Szinte kizárt, hogy az lenne.

2015. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Heti 1 kiló fogyással is komoly étrendváltozásra és sportra van szükség. Amit te akarsz az képtelenség hacsak nem akarsz egyből kórházba menni.
2015. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehhez napi 3500 kalóriát kellene elégetned, ami teljesen lehetetlen szerintem...
2015. júl. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ennyit fogytam, mikor sziklára estem, átfúrta a térdem alatt és 2 hétig korházba feküdtem. Jobb ötletem nincs. (Persze miután hazaértem ugyanúgy 2-3 hét alatt visszajött)
2015. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne egyél szinte semmit, csak salátát és egész nap mozogj, sportolj és csak vizet igyál. Úgy lefogynál szépen.


Egyébként sosem értem az ilyen embereket ezekkel a kérdésekkel. Nyáron jön egy nyaralás és csak 2 héttel előtte veszik észre hogy baze elhíztam?

2015. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!