Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudok lefogyni?

Mit tegyek ha nem tudok lefogyni?

Figyelt kérdés

12 éves lány

162cm

100kg



2015. jún. 25. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Táplálkozz egészségesen, sportolj stb. Ha egyáltalán nem megy, lehet, hogy más van a dolog mögött, keress meg egy orvost. Önbizalom, lelkesedés és menni fog (:
2015. jún. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál és azt mondta hogy diétázzak de egyszerűen nem megy mert már tavaly 78 kg voltam és most ién pedig 100 kg lettem ugyhogy nem lettem keveseb hanem több
2015. jún. 25. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor csak a többit tudom javasolni:O Sport, egészséges táplálkozás

és vedd komolyan

2015. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem megy lejjeb
2015. jún. 25. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem vagy a természet csodája, akinek teljesen másképp működik a szervezete, mint a többi emberé. Megfelelő diétával te is ugyanúgy lefogysz, mint mindenki. Egy hétig írj fel mindent, amit eszel - három szelet kenyér vajjal, kolbásszal, két sport szelet, három kanál joghurt, egy alma stb., bármilyen kicsi mennyiségű kajáról van is szó, írd fel egy papírra vagy egy fájlba.


Egy hét elteltével pedig kezdj el egy olyan diétát, hogy konkrétan feleannyit eszel mindenből, mint korábban. Ha korábban három szelet kenyeret ettél reggelire, most egyél másfelet. Ha éhes maradsz, egyél több paradicsomot, paprikát vagy fejes salátát. Ezekből gyakorlatilag bármennyit megehetsz, ill. ha nagyon éhes vagy, húsból, tojásból és túróból ehetsz többet, de másból nem.


Ha ezt megcsinálod, egészen biztosan fogyni fogsz.


Ha gyalogolsz mellé mindennap egy-két órát, akkor pedig megdöbbentően gyorsan fogsz fogyásnak indulni.


Ha viszont elcsalod, és bedobsz még egy tábla csokit vagy még egy púpozott merőkanál nokedlit repetának, akkor nem fogsz fogyni. Becsületesen és nagyon következetesen be kell tartani a mennyiségek csökkentését - semmilyen más módszer nem fog működni.

2015. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne a háziorvosodhoz menj, hanem endokrinológushoz, terheléses vércukor vizsgálatra, stb.
2015. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!