Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatok jó sokat, ha...

Hogyan fogyhatok jó sokat, ha étkezés szempontjából másoktól függök?

Figyelt kérdés
Nem vagyok a magam ura(intézetben élek). Azt kell ennem, amit elém tesznek.De szeretnék fogyni méghozzá sokat 50 kg-ot.Hogyan csináljam?

#fogyni #spotolni
2015. jún. 25. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevesebbet eszel, kihagyod a kenyeret, tesztat, krumplit, rizst, es tobb zoldseget eszel.
2015. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50kg-ot? Egészséges vagy? Csak mert elég sokat szeretnél fogyni, s ha valóban ennyi van rajtad, az lehet, hogy betegség miatt is lett ennyi.
2015. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kalóriabázis.hu oldalán nézz körül, ott rengeteg segítséte kaphatsz, a fórumban meg a régebbiek is támogatnak.
2015. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
130 kg vagyok,vannak betegségeim(de ezt nem szeretném most leírni), /33 éves vagyok lány/ ,de szerintem a kövérség a fő probléma.De nem is tudom mit tegyek ti hogy csinálnátok? Most azt tudom tenni hogy a fele ételt nem eszem meg.De az éteremben akkora adagokat adnak hogy két embernek is vígan elég lenne.viszont javarészt főzelékeket,meg leveseket,reggelire pedig szendvics félék vannak.sokszor van zsíros kenyér hagymával például,vagy szalámis,meg tonhalas kenyér.salátás zsemle.
2015. jún. 25. 11:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha intezetben elsz, ott kene lennie egy orvosnak is. Beszelj vele, vagy a szemelyzetböl valakivel aki tud szolni az erdekedben, hogy felted a z egeszseged es fogyni szeretnel. Valamit csak lehet tenni, hogy kevesebb es egeszsegedebb eteleket kapj.
2015. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha csak a felét eszed meg mindennek, már az is sokat segít. Hiába adnak hatalmas adagot, hagyd ott a felét, akár a kétharmadát. Ez van, az egészséged sokkal fontosabb, minthogy esetleg valaki megszól érte.


Persze jobb az egészséges étkezés, de lefogyni a legegészségtelenebb ételekkel is le lehet, ha keveset eszel belőlük.


A zsíros kenyér egyébként szerintem az egyik legfinomabb kaja a világon, de hát sajnos annyi energia van benne, ami egy rozmárnak is elég lenne... Ha ilyen a kaja, egyél többet a hagymából, illetve igyál bőségesen vizet, hogy hamarabb telítődjön a gyomrod, és igyekezz az eddigi adagoknak még a felénél is kevesebbet enni a zsíros kenyérből.


Ha olyan kaja van, ami értékes meg kevésbé értékes, de kalóriadús részből áll, akkor az értékesebb részét mindig edd meg (saláta, tonhal stb.), a kalóriabomba részt (zsömle) meg hagyd ott.


Emellett ha tudsz, igyekezz sokat mozogni. Ha el tudsz járni sétálni, az pl. a legjobb sport gyakorlatilag, amit ilyen túlsúllyal végezni tudsz. Nem tudom, milyen intézet ez, de ha nem tudsz belőle sétálni menni, az is rengeteget számít, ha csak fel-alá mászkálsz a szobádban, folyosón, udvaron stb. Az egyszerű mászkálás is kb. 3x annyi energiát fogyaszt, mint az ülés vagy a fekvés. Közben hallgathatsz zenét, akár olvasgathatsz is.

2015. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!